Çelikes D

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2005
Uzunluk 32 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 40 KVA Iveco, 22 Kv Onan
Ana Motorlar 2 Iveco / Each One 360hp
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Çelikes D

Yat Hakkında:

2005 yılında üretilmiş bu muhteşem yat, siz ve nezih dostlarınıza hizmet verebilmeyi beklemektedir. Çelikes D yat, 32 metrelik uzunluğuyla 16 kişiye kadar olan grupları rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Lüksü ve konforu bir arada tutan yatımız sizlere ve dostlarınıza unutulmaz bir tatil vadedetmektedir. 

6 Double, 2 twin kabiniyle toplamda 8 kabin bulunduran yatımızda 5 kişilik de profesyonel ve deneyimli personel bulunmaktadır. Memnuniyet odaklı hizmet alacağınız yatımızda, sizlerin rahatı için her şey düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Kaliteli materyallerle üretilmiş, tam donanımlı, modern mobilyalı bir yapıya sahip olan salonu sizlere harika bir yaşam alanı sunmaktadır. Yatımız turkuaz mavisi sular üzerinde süzülürken, kart oyunlarıyla arkadaşlarınızla eğlenebilir, Tv-Uydu sistemini izleyerek vakit geçirebilirsiniz.

Teknede müşterilerimizin hizmetine sunulan pek çok su oyuncağu bulunmaktadır. Çelikes D ile yolculuk yapan konuklarımız su ile tamamen içli dışlı olabileceklerdir.

Çelikes D ile yolculuk yapmak müthiş bir tatil deneyimi sunmaktadır. Eğer siz de bu müthiş deneyimi edinmek istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1250 € / Günlük
Haziran 1350 € / Günlük
Temmuz 2000 € / Günlük
Ağustos 2250 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük