Carpediem 4

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 47 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24V , 220V
Ana Motorlar 2 x 600 HP Iveco
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Carpediem 4

Yat Hakkında:

DVD, TV uydu ve müzik çalar sistemi ile doyumsuz bir yat turu için Carpediem 4 yat sizleri bekliyor. Sınırsız eğlence eşliğinde su kayağı kano, şnorkel ekipmanları ve dilerseniz balık tutmanın keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Özel tasarımıyla dekore edilen süper lüx yatımızda tatiliniz boyunca kendinizi özel hissedecek ve sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçireceksiniz. Rahatlığınız ve konforunuz için sizlere eşlik eden 6 mürettebatımız bulunmakla birlikte misafir kabinlerinden tamamen ayrı olarak mürettebat kabinlerimiz bulunmaktadır. Klima sistemi ile de donatılan Carpediem 4 yatımızda 2 master kabin, 2 double kabin ve 2 twin kabin bulunmaktadır. 

12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip süper lüx yatımızda aradığınız her türlü konforu bulacaksınız. 47 metre uzunluğundaki yatımızda Yunan adalarının, Marmaris, Bodrum, Antalya gibi koyların gizemli keşfine çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizle geçireceğiniz unutulmaz bir mavi turun keyfini yemek masalarında ölümsüzleştirebileceksiniz. Eşsiz lezzetleri de tadacağınız tatiliniz tüm yılın yorgunluğunu bir anda atmanıza yardımcı olacak.

Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz Carpediem 4 guletimizle denizin mavi sularına yelken açacaksınız. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 5500 € / Günlük
Haziran 6250 € / Günlük
Temmuz 7250 € / Günlük
Ağustos 7250 € / Günlük
Eylül 6250 € / Günlük
Ekim 5500 € / Günlük