Caner 4

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör Onan 2 x 27,5 Kwa
Ana Motorlar 2 x 500 hp Fiat Iveco
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Caner 4

Yat Hakkında:

Yat turunun keyfini 5 yıldızlı otel konforunda doyasıya çıkaracağınız Caner 4 yat ile Antalya’dan Marmaris’e Bodrum ve Bozburun koylarından Yunan Adaları’na kadar muhteşem bir mavi tur sizleri bekliyor. Ahşabın hakim olduğu süper lüx yatımızda beyazın büyüleyici etkisi derin bir huzur içinde muhteşem bir tatil keyfi yaşamanızı vaad ediyoruz.

2 şer adet master, double ve twin olmak üzere toplamda 6 özel misafir kabini bulunan guletimiz 12 kişilik misafir eğırlama kapasitesiyle sınırsız eğlencenin kapılarını aralamanızı sağlıyor. 6 mürettebat ekibimiz her türlü etkinlik ve ihtiyaçlarınızı gidermeniz için tatil boyunca sizlere eşlik edecektir. Her misafire yetecek güneşlenme minderleri, motorlu sandal keyfi, internet bağlantısı, müzik sistemi, TV ve DVD keyfi ile unutulmaz anları Caner 4 süper lüx yatımızda yaşayacaksınız. 

Su ve eğlence sporları için mürettebatımızın yönlendireceği etkinliklerle vaktinizi çok daha eğlenceli geçirebilir. Geceleri denizin sonsuzluğunda yıldızları seyredebilirsiniz. Ayrıca tüm misafir kabinlerinde bulunan klima, wc ve duşakabin rahatlığınızı ve konforunuzu ön plana çıkaracak özel detaylardır. Unutulmaz bir yat turu için vakit kaybetmeden Caner 4 guletimizi turkyat.net kalitesi ve farkıyla kiralayabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3000 € / Günlük
Haziran 4000 € / Günlük
Temmuz 5000 € / Günlük
Ağustos 5000 € / Günlük
Eylül 4000 € / Günlük
Ekim 3000 € / Günlük