Caferoğlu 7

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 11
Misafir Sayısı 22
Üretim / Yenileme Yılı 2007
Uzunluk 39 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 42 KWA IVECO
Ana Motorlar 2 x 550 HP IVECO
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 5

Caferoğlu 7

Yat Hakkında:

Denizlerin estetik harikası Caferoğlu 7 yat, 39 metrelik uzunluğuyla geniş gruplarınızı ağırlamaya hazır durumda. Tatilcilerinin delüks bir tatil hizmeti alacağı yatımızda 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personelimiz her daim size memnuniyet odaklı bir hizmet verecek.

2007 yılında denizlere indirilen Caferoğlu 7, gelişen tatil ihtiyaçları doğrultusunda 2012 yılında yenilenmiştir. 22 yolcu ağırlayabilen teknemizde 11 adet kabin bulunmaktadır. Bu kabinlerden 6’dı double, 5’i ise twin’dir. Sizlerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmış yatımızın kabinlerinde TV-Uydu sistemi bulunmaktadır. Konforlu bir oturma alanına sahip salonumuz tam donanımlıdır. Klima kullanma olanağının da bulunduğu yatımızda tatil yapmak siz ve dostlarınız için tam bir ayrıcalık olacaktır.

Çok çeşitli su oyuncakları ile suyun tadını çıkarma olanağı bulacağınız yatımızda kano, ringo ve su kayağı yer almaktadır. Yatımıza gelen herkes turkuaz mavisi suların tadını dilediğince çıkarabilecektir. 

Caferoğlu 7 gulet ile tatil yapmak siz müşterilerimiz için tam bir ayrıcalık olacaktır. Eğer sizler de teknemizi kiralamak, harika olanaklardan faydalanmak istiyorsanız turkyat.net farkı ile kiralabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1600 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2450 € / Günlük
Ağustos 2850 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1600 € / Günlük