C Taner 2

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2015
Uzunluk 34 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22kwa +33 kwa
Ana Motorlar 450 hp
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 5
Triple Kabin
Twin Kabin 2

C Taner 2

Yat Hakkında:

2015 yılında üretilen C Taner 2 yat tam 34 metre uzunluğa sahip. Türk bayraklı yatın 16 kişilik misafir ağırlama kapasitesi mevcut. Sizlere harika ve konforlu bir tatil sunan yatımızın 4 kişilik, güler yüzlü ve deneyimli personeli mevcut. Menuniyet odaklı olarak hizmet verecek olan mürettebatımız tatilinizden alacağınız zevki kat ve kat artıracak.

Toplamda 8 adet kabin bulunduran yatımızda 1 master, 5 double ve 2 twin kabin mevcut. Klima sisteminin yer aldığı yatımızda denizin bunaltıcı sıcağından rahatsız olmadan tatil yapabileceksiniz. Modern mobilyalı ve tam donanımlı olarak inşa edilmiş salonuyla sizlere ferah bir salon sunan C Taner 2 Teknesi’nde her şey sizler için tasarlanmış. Harika lezzetleri tadacağınız mutfağı her ihtiyaca karşılık verebilecek tam ekipmanlı bir yapıya sahip.

Turkuaz mavisi sular üzerinde eğlenebileceğiniz su oyuncaklarına sahip yatımızda denizin tüm güzelliklerine doyacaksınız. Nefis koy ve adalarda demirlerken eğlenceden kendinizden geçeceksiniz.

Turkyat.net farkıyla kiralayabileceğiniz C Taner 2 gulet sizlere müthiş bir tatil fırsatı sunuyor. Geç kalmadan başvurunuzu yapın
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1400 € / Günlük
Haziran 1800 € / Günlük
Temmuz 2500 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 1800 € / Günlük
Ekim 1400 € / Günlük