Blue Way 1

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 25 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör ONAN 22.5 KVA
Ana Motorlar 360 HP
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Blue Way 1

Yat Hakkında:

Şık ve estetik görünümüyle tüm ziyaretçilerini etkileyen Blue Way 1 yat, sizlere eşsiz bir tatilin kapılarını aralıyor. 2012 üretim yılıyla oldukça genç olan tekne her türlü ihtiyacınıza konforlu bir yanıt veriyor. 25 metre uzunlukla 10 misifari rahatlıkla ağırlayabilen teknemizde 5 adet kabin yer almakta. Kabinler 1 Master, 2 Double, 2 Twin kabinden oluşmaktadır. 3 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personelinin eşsiz hizmet sunacağı yatımızda tatil yapmak sizler için bir ayrıcalık olacaktır.

Her türlü ihtiyacın düşünülerek taraslandığı Blue Way 1 yatında sizi yazın sıcağından koruyup ferah bir ortam sağlayacak olan klima sistemi mevcut. Modern ve tam donanımlı salonu sizlere ferah bir yaşam alanı sunuyor. Yatımız denizin üzerinde narin bir şekilde süzülürken siz de konforlu yaşam alanında sevdiklerinizle güzel bir vakit geçirebileceksiniz. 

Sizlere harika lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlı olan yatta su sporu severler için de çeşitli oyuncaklar bulunuyor.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz Blue Way 1 gulet sizlere ve dostlarınıza unutamayacağınız eşsiz bir tatil vadediyor.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1500 € / Günlük
Temmuz 1900 € / Günlük
Ağustos 1900 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük