Blue Heaven

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 9
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Yes
Jeneratör 2 Onan Generators. 22,5 & 40 Kva.
Ana Motorlar 2 x 390 HP Caterpillar Marine Engines
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Blue Heaven

Yat Hakkında:

Denizin mavi sularına Blue Heaven yat ile Antalya’dan Marmarise, Yunan adalarından Göçek koylarında keyifli bir gezintiye ne dersiniz. Konforunuz için düşünülen her detayda rahatlığın keyfini yaşayacaksınız. 9 misafir kapasitesiyle 5 kabinden oluşan süper lüx yatımız 2 adet ikiz yataklı geniş master kabine ve 2 adet twin kabinle tek kişilik yatakta ön master kabinden oluşmaktadır. Kabinlerimizde bulunan suite banyo  ve wc özel yaşamınız için özel dekore edilmiştir. 

Pek çok su ve eğlence sporlarını size yat turunuz boyunca size eşlik edecek 5 mürettebatımız sınırsız eğlenceniz için sizlere özel olarak düzenleyecektir. Ayrıca her türlü ihtiyacınızda hizmetlerinizi karşılayacak olan mürettebatımızın konaklama alanları tamamen misafir konaklama alanlarından ayrı durumdadır. Blue Heaven süper lüx yatımızda tüm kabinler ve salon klima sistemiyle donatılmıştır. Konforunuz için ihtiyaç duyacağınız her detayın ortam sıcaklığını ayarlayarak keyfini çıkarabileceksiniz. Güneşlenebileceğiniz kişiye özel minderler, wifi internet bağlantısı, LCD TV, dizüstü bilgisayar, uydu alıcısı ve daha pek çok ayrıntı sizler için Blue Heaven guletimizde bulunmaktadır. 

Sizler de turkyat.net farkı ile Blue Heaven guletimizi kiralayabilir ve kusursuz bir tatil keyfini kendiniz çok özel hissedeceğiniz bir ortamda çıkarabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3000 € / Günlük
Haziran 3750 € / Günlük
Temmuz 4250 € / Günlük
Ağustos 4250 € / Günlük
Eylül 3750 € / Günlük
Ekim 3000 € / Günlük