Blue Capricorn

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2002 / 2015
Uzunluk 30 metre
Bayrak Marshall Adaları
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x22,5 kVA 50 Hz ONAN
Ana Motorlar MAN 2866 LXE
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Blue Capricorn

Yat Hakkında:

Ege ve Akdeniz’in eşsiz sularında süzülen Blue Capricorn yat, deneyimli ekibiyle birlikte sizlere harika bir tatil geçirtmeyi vadediyor. 30 metre uzunluğa sahip yat 2002 yılında denize indirildi. Gelişen tatil ihtiyaçlarıyla birlikte kendisini güncelleyen yat, 2012 ve 2015 yıllarında yenilendi.

12 yolcu ağırlama kapasitesiyle gruplarınıza eşsiz bir tatil deneyimlemeyi vadeden yatımızda 6 adet kabin yer alıyor. Bu kabinlerden 2’si master, 2’si double ve 2 tanesi de twin şeklinde dizayn edilmiştir. Delüks sınıfta hizmet veren teknemizin tam donanımlı ve modern mobilyalı bir salonu bulunuyor. 4 kişilik mürettebatımız, güler yüzlü ve memnuniyet odaklı hizmetiyle sizlere seçkin bir muamele sunuyor. Belirli saatlerde klima kullanım olanağının bulunduğu yatımızda müzik sistemi ve tv-uydu yer alıyor.

Akdeniz ve Ege’nin seçkin koylarında demirlerken su sporlarını yapma imkanı bulacağınız Blue Capricorn’da sörf ve kano yer alıyor. 

Turkuaz suların haşmetli denizcisi Blue Capricorn gulet sizlere eşsiz bir tatil yapmayı vadediyor. Eğer sizler de tatilinizi teknemiz ayrıcalığı ile yapmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçin.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1200 € / Günlük
Haziran 1600 € / Günlük
Temmuz 2000 € / Günlük
Ağustos 2000 € / Günlük
Eylül 1600 € / Günlük
Ekim 1200 € / Günlük