Biliz

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 22.5 KWA
Ana Motorlar 1 X 375 HP
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Biliz

Yat Hakkında:

Güney Ege ve Akdeniz’in muhteşem sularında tatil yapma fırsatını bulabileceğiniz Biliz gulet sizlere eşsiz bir tatilin kapılarını aralıyor. 2010 yılında üretilmiş, konuklarının her türlü ihtiyacının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü tekne tam 24 metre uzunluğunda.

4 kabini ile 8 adet misafirin ağırlanabildiği Biliz yatda 1 master kabin, 2 double kabin ve 1 adet de twin kabin yer alıyor. Nezih tatilcilerimizin rahat edebilmesi için her kabininde klima yer alan yatımızda oldukça donanımlı ve konforlu bir salon yer alıyor. Güzel teknemiz turkuaz mavisi sular üzerinde süzülürken, siz de salondaki yaşam alanında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

3 kişilik güler yüzlü ve sıcakkanlı personeli ile hizmet veren yat, su sporu severler için de gayet uygun. Teknede kanonun yanında şnorkel ve balık tutma ekipmanları yer alıyor.

Ege ve Akdeniz’in müthiş ve konforlu yatı biliz yat ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Eğer sizler de bu müthiş yat ile tatil yapmak, sunduğu müthiş olanakları deneyimlemek istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1800 € / Günlük
Ağustos 1800 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük