Bella Mare

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2008 / 2015
Uzunluk 38 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Bütün odalarda klima mevcuttur.
Jeneratör 2x30 Kwa Cat
Ana Motorlar 2x500 Hp Scania Diesel
Mürettebat 7
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin

Bella Mare

Yat Hakkında:

Denizlerin nazlı kuğusu, muhteşem ve royal tatillerin harika yıldızı Bella Mare yat 2008 yılında denize indirilerek hizmete girdi. Gelişen tatil anlayışı ve konfor ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılamak için 2015 yılında her bir detayı el emeği göz nuru işçilikle yenilenen yatımız 38 m.lik boyu, 2 adet master kabin, 4 adet double kabin ile 12 misafiri, 7 mürettebatla birlikte rahatlıkla ağırlayabilmektedir.

Bella Mare yat, sizlere olağanüstü bir tatil, unutulmaz anılar, muhteşem dostluklar kurmanız için, 5 yıldızlı otel konforunu Akdeniz’ in sıcacık güneşi ve muhteşem denizinin üzerinde sunuyor. Lüks ve konfor ihtiyacınızı karşılamak için titizlikle düzenlenen kabinlerde klima, müzik sistemi, uydu tv bulunmaktadır. Akdeniz ve Ege mutfağının seçkin lezzetlerinin hazırlandığı harika bir mutfağa sahip olan yatımızda gündüzleri güneşin ve denizin tadını banana, ringo, su kayağı, jet ski ile çıkarıp geceleri mehtap eşliğinde doyumsuz lezzetleri tadabilirsiniz.

Bella Mare gulet ile Marmaris, Bodrum, Göcek, Ağa limanı, Bencik Koyu Bozukkale (Loryma Limanı), Sedir adası ve Katrancı koyu vb. ile Yunan adaları Knidos, Rodos, Simi, Nisiros, Kos’un en gizemli ve muhteşem koylarını ziyaret edebilir, gözlerden uzak, masmavi, tertemiz denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Siz de unutulmaz anılar biriktirmek, gözlerden uzak, özgürlüğün tadını çıkarmak, muhteşem bir tatil geçirmek isterseniz Gulet Bella Mare’ yı birbirinden farklı ve cazip tatil alternatifleriyle turkyat.net farkı ile kiralayın.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 4000 € / Günlük
Haziran 5000 € / Günlük
Temmuz 6000 € / Günlük
Ağustos 6000 € / Günlük
Eylül 5000 € / Günlük
Ekim 4000 € / Günlük