Bedia Sultan

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x24 KWA
Ana Motorlar Iveco
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 3
Triple Kabin
Twin Kabin

Bedia Sultan

Yat Hakkında:

Yunan adalarını Bedia Sultan yat ile keşfetmeye ne dersiniz? Dilerseniz muhteşem bir yat turunun keyifli yolculuğunda Bodrum, Marmaris, Antalya, Bozburun ve Göçek koylarında manzaranın keyfini doyasıya çıkarabilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. 

10 kişilik misafir ağırlama kapasitesiyle Bedia Sultan guletimizde her şey rahatlığınız ve konforunuz için özel olarak dizayn edilmiştir. Hem kabinde hem de salonda uydu tv bulunmakla birlikte süper lüx yatımızın geneline hakim müzik sistemi de bulunmaktadır. Yelken açacağınız mavi turda size eşlik edecek 5 mürettebatımız da hem rahatlığınız hem de eğlenceli anlar yaşamanız için tur bitimine kadar hizmetinizde olacaktır. 

Süper lüx yatımızın iç ve dış dekorasyonu ahşaptan oluşmaktadır. Estetik bir görünüm kazandırılan dekorasyon ürünleriyle de tam donanımlı olarak rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz 2 master ve 3 double kabin olmak üzere toplamda 5 kabin bulunmaktadır. Her türlü konforunuz için ortam sıcaklığını ayarlayabileceğiniz klimalar da mevcuttur. Bedia Sultan yatımızla sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil keyfi için turkyat.net farkıyla süper lüx yatımızı uygun fiyatlarıyla kiralayabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2750 € / Günlük
Haziran 3750 € / Günlük
Temmuz 4500 € / Günlük
Ağustos 4500 € / Günlük
Eylül 3750 € / Günlük
Ekim 2750 € / Günlük