B & B

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 16
Misafir Sayısı 32
Üretim / Yenileme Yılı 2008
Uzunluk 42 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 KVA
Ana Motorlar 500 HP MAN 2007
Mürettebat 9
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 12

B & B

Yat Hakkında:

Standart yatlar kategorisinde olan B & B yat oldukça geniş grupları ağırlayabilme kapasitesiyle dikkat çekiyor. 2008 yılında üretilmiş yat tam 42 metre uzunluğunda. Türk bayraklı yatımız misafirlerine hoş ve konforlu bir tatil vadediyor. 9 kişilik profesyonel ve güler yüzlü personeli sizlere ve değerli gruplarınıza memnuniyet odaklı bir tatil sunuyor. 

B&B Yatı toplamda 16 kabinden oluşmakta. 4 Double kabini bulunan yatımızın 12 tane de Twin kabini bulunuyor. Ahşap lamine kaplamasıyla gören herkesin ilgisini çeken yatımız etkin bir klima sistemine sahip. Ferah salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı olarak tasarlanmış yatta ferah bir yaşam alanı mevcut. Sizlere Ege ve Akdeniz’in muhteşem yemeklerini sunacak olan mutfağı her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiş.

İçinde bazı su oyuncaklarının da bulunduğu teknemizde vakit geçirmek sizler için tam bir ayrıcalık olacak. Teknemiz denizin turkuaz sularında demirlerken siz de denize doyabileceksiniz.

B&B Guleti size ve dostlarınıza harika bir tatil vadediyor. Bu ayrıcalıklı yatı turkyat.net farkı ile kiralamanızı öneriyoruz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2400 € / Günlük
Haziran 3000 € / Günlük
Temmuz 3300 € / Günlük
Ağustos 3600 € / Günlük
Eylül 3000 € / Günlük
Ekim 2400 € / Günlük