Aura

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2007 / 2013
Uzunluk 23 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 kw
Ana Motorlar volvo penta 2* 300 hp
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin

Aura

Yat Hakkında:

23 metre uzunluğuna sahip Aura yat, 2007 yılında denize indirilmesine karşın gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak 2012 yılında yenilenmiştir. 4 kabini bulunan yatımız 8 kişiye kadar olan gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilir. Mavi yolculuklar için dizayn edilmiş teknemizde 2 master, 2 double kabin yer almaktadır. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli personelimizle kaliteli tatil yaşayacağınız teknemizde memnuniyet odaklı bir hizmet alacaksınız.

Modern mobilyalı ve tam donanımlı şekilde dizayn edilmiş salında bar, yemek masası ve konforlu bir oturma alanı yer almakta. Salonumuzda tv-uydu sistemi de bulunmakta. Sizlere eşsiz yiyecekler sunacak olan mutfağımız her ihtiyacak yanıt verecek şekilde tam donanımlı inşa edilmiştir.

Su kayağı ve ringo gibi çeşitli su oyuncaklarının bulunduğu yatımızda su sporu severler bayram edecekler. Teknemiz nezih sularda demirlerken siz de sevdiklerinizle birlikte suyun tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. 

Sizlere ve sevdiklerinize harika bir tatil deneyimi yaşatacak olan Aura gulet ile eşsiz bir tatilin kapılarını aramakta. Bu müthiş yatımızı turkyat.net farkı ile rahatça kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1300 € / Günlük
Haziran 1500 € / Günlük
Temmuz 1650 € / Günlük
Ağustos 1750 € / Günlük
Eylül 1500 € / Günlük
Ekim 1300 € / Günlük