Artemis

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2015
Uzunluk 24 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2x22 kw
Ana Motorlar 440HP MAN
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Artemis

Yat Hakkında:

Üretim tarihi oldukça yeni olan Artemis yat 2015 yılında sularımıza giriş yaptı. Türk bayraklı bu enfes yatta siz ve değerli dostlarınız harika bir tatil yapma fırsatı yakalayacak. 4 kişilik güler yüzlü ve deneyimli mürettebatının üst düzey hizmet sunduğu yatımızda tatil yapmak sizler için tam bir ayrıcalık olacak.

Toplamda 4 adet olan kabini 2 master, 1 double ve 1 twin kabinden oluşmakta. Klima sisteminin olduğu yatımızda oldukça ferah ve konforlu bir salon bulunuyor. Her ayrıntısı tatil severlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda tasarlanmış salonda, bar, salon yemek masası ve konforlu bir oturma alanı yer alıyor. Kabinlerde yer alan tv-uydu sistemiyle sizlerin konfordan geri bırakmıyoruz. İnanılmaz lezzetlerin sunulacağı mutfağın yer aldığı yatımızda siz ve değerli dostlarınıza harika yemekler yemenizi vadediyoruz.

Çeşitli su oyuncaklarının yer aldığı Artemis’te eğlencenin dibine vuracaksınız. Teknemiz güzel koylarda demirlerken siz ve nezih grubunuz denizin tadına varacak.

Artemis guleti turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayabilirsiniz, bu müthiş konforlu tatil fırsatından siz ve dostlarınız faydalanabilirler.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1700 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2500 € / Günlük
Ağustos 2500 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1700 € / Günlük