Arif Kaptan A

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2009
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 X 27,5 kwa onan
Ana Motorlar 2 x 500 HP
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Arif Kaptan A

Yat Hakkında:

Açık ve koyu renkte ahşabın tüm rengini görebileceğiniz Arif Kaptan A yat ile unutulmaz bir tatil keyfi sizleri bekliyor. Su eğlence ve sporlarını yapabileceğiniz guletimizde dilerseniz her misafire yetecek minderlerde yazın, denizin ve güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Yunan adaları, Antalya, Marmaris, Bodrum ve Göçek koylarında sevdiklerinizle geçireceğiniz tatilin tadını lezzetli yemeklerle çıkarabileceksiniz. 

2 master, 2 double ve 2 twin kabinden oluşan süper lüx yatımız 12 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. Her kabinde özel havalandırma sistemi mevcut olup kullanım rahatlığınız ve özel yaşamınız açısından wc ve ebebeyn duş da bulunmaktadır. Her özel anınızı sosyal medyada kablosuz internetimizle anında paylaşabilirisiniz. 

Keyifli bir yat turunda size eşlik edecek 6 mürettebatımız her türlü konforunuz için sizlere hizmet verecektir. Çeşitli eğlence ve aktivasyonları düzenleyecek olan mürettebatımız tadına doyamayacağınız lezzetleri de sizlere hazırlayarak muhteşem bir tatilin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Arif Kaptan A süper lüx yatımızda özel hayatın gizliliği açısından tüm mürettebat kabinleri misafir kabinlerinden ayrı bir yere konumlandırılmıştır. Her şey misafirlerin konforu ve rahatlığı için düşünülen Arif Kaptan A yatımızı turkyat.net farkıyla ve katiletisle kiralayabilirsiniz. 
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3000 € / Günlük
Haziran 4000 € / Günlük
Temmuz 5000 € / Günlük
Ağustos 5000 € / Günlük
Eylül 4000 € / Günlük
Ekim 3000 € / Günlük