Arda Deniz

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 27 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22.5 KVA
Ana Motorlar 440 Hp.
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin

Arda Deniz

Yat Hakkında:

Şık ve narin yapısıyla gören herkesi etkileyen Arda Deniz yat tam 27 metre uzunluğunda. 2012 yılında üretilmiş bu müthiş yat 12 kişiye kadar olan değerli gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyor. Toplamda 6 kabin bulunan yatımızda 6 double kabin yer alıyor. Müşterilerine harika bir tatil vadeden bu eşsiz yatın 4 kişilik de mürettebatı var. Profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor. 

Kaliteli işçilikle üretilmiş salonu tam donanımlı ve modern mobilyalı bir yapıda. Salonda yer alan TV ve müzik sistemiyle birlikte sıkılmadan yolculuk yapabileceksiniz. Ayriyeten salonumuz Arda Deniz narin narin süzülürken sizlere ferah da bir yaşam alanı sunmakta. Etkin klima yapısına sahip teknemizde yazın bunaltıcı sıcağından etkilenmeden tatil yapabileceksiniz.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızde çeşitli su eğlencesi araçları bulunuyor. Teknemiz nezih koy ve adalarda demirlerken siz de denizde eğlenme olanağı bulacaksınız.

Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz eşsiz Arda Deniz Guleti sizlere ve sevdiklerinize harika bir tatil geçirme olanağı veriyor
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1100 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1650 € / Günlük
Ağustos 1650 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1100 € / Günlük