Anıl Kaptan

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2006
Uzunluk 28 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 Kw Perkins Main Engines
Ana Motorlar 450 HP
Mürettebat 3
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Anıl Kaptan

Yat Hakkında:

2006 yılında üretilmiş Anıl Kaptan yat siz ve değerli dostlarınıza müthiş bir tatil deneyimlemeyi vadediyor. 28 metre uzunluğa sahip şık ve estetik yat tam 16 misafiri rahatlıkla ağırlayabiliyor. Toplamda 8 adet kabini bulunan yatımızın 6 Double, 2 Twin kabini mevcut. 3 kişilik deneyimli ve güler yüzlü personeli sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor. Yatımızda geçireceğiniz tatil kesinlikle unutulmaz anılarınızın arasına girecek.

Müşterilerimizin konforu için her ayrıntının ince bir şekilde tasarlandığı yatımızda etkin bir klima sistemi mevcut. Kaliteli işçilik ve malzemeyle üretilmiş salonu siz değerli müşterilerimize ferah bir yaşam alanı sunuyor. Bar ve salon yemek masası bulunan salonda sevdiklerinizle birlikte rahat bir vakit geçirebileceksiniz. Ege ve Akdeniz’in seçkin lezzetlerini sunacak olan mutfağı her ihtiyaca yanıt verebilecek şekilde dizayn edilmiş.

Su sporu severlerin de unutulmadığı yatımızda çeşitli su oyuncakları mevcut. Anıl Kaptan teknesinde denize rahatlıkla doyacaksınız.

Anıl Kaptan gulet sizlere değerli bir tatil sunuyor. Eğer yatımızdan faydalanmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçin
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1000 € / Günlük
Haziran 1250 € / Günlük
Temmuz 1550 € / Günlük
Ağustos 1550 € / Günlük
Eylül 1250 € / Günlük
Ekim 1000 € / Günlük