Angelo 2

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2003
Uzunluk 35 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 1 x 11.5kW + 1 x 26kW
Ana Motorlar 1 x 760HP MAN Diesel Crew
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 6
Triple Kabin
Twin Kabin

Angelo 2

Yat Hakkında:

2003 yılında denizlere indirilmiş, estetik ve şık görünümüyle herkesin beğenisini toplayan Angelo 2 yat, 14 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı ağırlayabilmektedir. Mavi yolculuklar için özel olarak tasarlanmış bu yat, lüks kabinleri ile sizlere muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır. 

Toplamda 7 adet kabin bulunan yatta, 1 master, 6 double kabin yer almaktadır. Modern mobilyalı olarak tasarlanmış salonu tam donanımlıdır. Her şeyi düşünülürek, ihtiyaçlarınıza karşılık verme amacı ile tasarlanmıştır. Sizlere muhteşem lezzetler sunacak olan mutfağı tam donanımlıdır. 5 kişilik deneyimli mürettebatımızın memnuniyet odaklı olarak verecekleri hizmet, konuklarımızı tatmin edecektir. Hava şartları uygun olduğu taktirde yelken seyrinin de yapılabildiği yatta sessizliği ve sakinliği tadacaksınız.

Suyla içli dışlı olmayı seven ziyaretçilerimizin de unutulmadığı Angelo 2’de çeşitli su oyuncakları bulunmaktadır. Bunlar arasında su kayağı, sörf, kano yer almaktadır.

Denizlerin şanlı yatı Angelo 2 sizlere müthiş ve delüks bir tatil vadediyor. Eğer sizler de bu yatın ayrıcalıklarından faydalanmak, harika bir tatil geçirmek istiyorsanız turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 2000 € / Günlük
Haziran 2500 € / Günlük
Temmuz 2900 € / Günlük
Ağustos 2900 € / Günlük
Eylül 2500 € / Günlük
Ekim 2000 € / Günlük