Alize

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 6
Misafir Sayısı 12
Üretim / Yenileme Yılı 2010
Uzunluk 30 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 24 kwa + 8 Kwa
Ana Motorlar 400 HP Cummins
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Alize

Yat Hakkında:

1992 yılında üretilmiş olan Alize yat sizlere turkuaz mavisi sular üzerinde eşsiz bir tatil yapma fırsatını sunuyor. 30 metre uzunluğa sahip yatımız, lüks ve konforu bir arada bulunduruyor. Konuklarımızın her türlü ihtiyacı gözetilerek dizayn etilmiş yatımız, gelişen tatil ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına 2010 yılında yenilenmiştir.

Toplamda 6 adet kabin yer alan Alize guletde 4 double, 2 twin kabin mevcut. 3 kişilik güleryüzlü personelimizin size hizmet edeceği yatımızda memnuniyet odaklı servis temel hedef noktamız. Tam donanımlı ve klasik mobilyalı salonu sizlere nezih ve ferah bir yaşam alanı sunuyor. Konuklarına seçkin yiyecekler sunacak olan mutfağı tam donanımlı bir yapıda. Yatımızda TV-Uydu sistemi bulunuyor.

12 adet misafirin ağırlanabildiğ Alize yatda dalış malzemelerinden tutun da balık malzemelerine kadar konuklarımızı memnun edecek pek çok alet edevat mevcut. Su sporu sevenlerin de memnun olacağı teknede 1 adet de kano yer almakta.

Eğer sizler de bu seçkin ve konforlu yatta harika bir tatil geçirmek istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1300 € / Günlük
Haziran 1400 € / Günlük
Temmuz 1700 € / Günlük
Ağustos 1800 € / Günlük
Eylül 1600 € / Günlük
Ekim 1300 € / Günlük