Alessandro

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x 44 KWA vesterbeck
Ana Motorlar 2x550 hp volvo
Mürettebat 4
VIP Oda 1
Master Kabin 3
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Alessandro

Yat Hakkında:

Grubunuzla hayatın renkli ve eğlenceli yanlarını keşfedeceğiniz muhteşem bir yat turu Alessandro yat ile küçük kaçamaklar yapmanız için bire bir olacak. 10 kişilik misafir ağırlama kapasitesinde 5 adet misafir kabini bulunan süper lüx yatımızda ister çift olarak isterseniz de kızlı erkekli arkadaş grubuyla küçük bir kaçamak yapabilirsiniz. Ailenizle bir hafta sonu tatili için de farklı bir alternatif olarak düşünebileceğiniz Alessandro guletimizde konforunuz için her detay düşünülmekle birlikte lüx dekoru ile de unutulmaz bir mavi turun keyfini yaşayacaksınız.

Antalya ve Bodrum koylarından, Marmaris, Bozburun, Göçek koyları ve Yunan adalarına kadar eşsiz manzaranın keyfini denizin tam ortasında ister ailenizle ister arkadaş grubunuzla çıkarabilirsiniz. Yat turu boyunca da sizlere eşlik eden 4 mürettebatımız her türlü ihtiyaçlarınızı servis hizmetleriyle en ideal şekilde karşılayacaktır. Hem birlikte yemek yiyeceğiniz masa da Ege’nin hiç tatmadığınız lezzetlerinin tadına varabilirsiniz.

Klima sisteminden bilgisayar, TV Set VCR DVD Player, FM-Radyo, Uydy tv sistemine kadar her detay eğlencenize ve konforunuza öze süper lüx yatımızda keyfinize bırakılmıştır. Büyüleyici etkisiyle Alessandro yatımızı turkyat.net farkı ve kalitesiyle kiralayabilirsiniz. Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 5000 € / Günlük
Haziran 5500 € / Günlük
Temmuz 6500 € / Günlük
Ağustos 6500 € / Günlük
Eylül 5500 € / Günlük
Ekim 5000 € / Günlük