Albatros

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 4
Misafir Sayısı 8
Üretim / Yenileme Yılı 2011
Uzunluk 23 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 kVA ALBO
Ana Motorlar MAN
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 1
Double Kabin 2
Triple Kabin
Twin Kabin 1

Albatros

Yat Hakkında:

Küçük olmasına karşın yolcularına oldukça konforlu bir tatil olanağı sunan Albatros yat, 2011 yılında denize indirilmiştir. 21 metre boyuyla içine pek çok güzellik sığdırmış tekne, mavi sular üzerinde süzülmek için siz değerli müşterilerini beklemektedir.

8 kişiye kadar olan nezih gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabilen teknemiz, 1 master, 2 double ve 1 twin kabinden oluşmaktadır. 3 kişilik profesyonel ve güler yüzlü mürettebatımız memnuniyet odaklı profesyonel hizmetle tatilinizi özel kılacaktır.

Tam donanımlı, modern mobilyalı olarak dizayn edilmiş salonunda lüks ve konforlu bir zaman geçirebileceksiniz. Ege ve Akdeniz mutfağından seçkin yiyeceklerin sunulacağı mutfağımız tam donanımlı bir yapıdadır. Albatros sizlere ve dostlarınıza muhteşem bir tatil vaat etmektedir. Yatımız Güney Ege ve Akdeniz’in turkuaz mavisi sularında süzülürken, siz de sevdiklerinizle harika vakitler geçirebileceksiniz. Sakin koyların muhteşemliğine kapılırken, su sporu oyuncaklarıyla da eğlenmeniz mümkün. Yatımızda kano ve sörf bulunmaktadır.

Eğer siz de tatilinizi Albatros ayrıcalığı ile yapmak, dostlarınızla birlikte müthiş bir tatil geçirmek istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 900 € / Günlük
Haziran 1200 € / Günlük
Temmuz 1500 € / Günlük
Ağustos 1500 € / Günlük
Eylül 1200 € / Günlük
Ekim 900 € / Günlük