Afroditi

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 7
Misafir Sayısı 14
Üretim / Yenileme Yılı 2004, 2012
Uzunluk 33 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 21 kw+36.5 kw Kubota
Ana Motorlar 2 x 365 HP Mercedes
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 5
Double Kabin
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Afroditi

Yat Hakkında:

33 metrelik uzunluğuyla şık ve estetik görünüme sahip Afroditi yat sizlere delüks bir tatil yapmayı vadediyor. 2004 yılında denizlere indirilen yatımız, konuklarımızın her türlü ihtiyacı gözetilerek 2012 yılında yeniden dizayn edilmiştir. 5 kişilik nezih personelimiz sizlerin ihtiyacınıza yönelik olarak her türlü hizmette bulunmaktadır. 

Türk bayraklı Afroditi gulet tam 12 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Toplamda 7 adet olan kabinleri, 1 Vip Double, 4 master ve 2 twin kabinden oluşmaktadır. Banyo olarak jakuzi bulunduran yatımızda ultra lüks ve konforlu bir tatil yapma olanağı bulacaksınız. Gece klima kullanımının uygun olduğu yatımızda sıcaklar sizi asla rahatsız edemeyecek. Tam donanımlı olan salonu, modern mobilyalı şekilde dizayn edilmiştir. Teknemiz denizde süzülürken siz de rahatça salonda vakit geçirebileceksiniz.

Opsiyonel olarak su oyuncalarının bulunduğu yatımızdan su sporu severler oldukça memnun kalacaklardır. Dalış malzemelerinin yanında teknemizde balık tutma malzemeleri de yer almaktadır.

Afroditi’yle tatil yapmak siz ve nezih gruplarınız için ayrıcalık olacaktır. Bu lüks tekneyi kiralamak, içinde harika vakit geçirmek istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçin
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1800 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2400 € / Günlük
Ağustos 2600 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1800 € / Günlük