Aegean Clipper

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 12
Misafir Sayısı 24
Üretim / Yenileme Yılı 2015
Uzunluk 36 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 35 kVA & 16 kVA
Ana Motorlar CATERPILLAR 550 HP
Mürettebat 6
VIP Oda
Master Kabin
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 8

Aegean Clipper

Yat Hakkında:

Mavi yolculukların harika teknesi Aegean Clipper yat, 41 metrelik uzunluğuyla gören herkesin dikkatini çekiyor. Turkuaz suların haşmetli makinası, sizlere ve sevdiklerinize harika bir tatil yapma imkanı sunuyor.

İlk olarak 1999 yılında denize indirilen Aegean Clipper, gelişen ve değişen tatil ihtiyaçları doğrultusunda 2006 ve 2015 yıllarında yenilenmiştir. 12 kabinli yatımız 24 kişilik bir grubu rahatlıkla ağırlayabilmektedir. 2 Master, 4 double ve 6 twin kabinden oluşan yatımızın harika bir de salonu bulunmaktadır. Modern mobilyalı ve tam donanımlı şekilde dizayn edilmiş salonda sevdiklerinizle müthiş zaman geçirebileceksiniz. 

6 kişilik güler yüzlü personelimizin profesyonel hizmet sunduğu Aegean Clipper’da klima mevcuttur. Gece klima olanağının da bulunduğu yatımızın tüm kabinlerinde klima, banyo ve wc bulunmaktadır. Türk suları içinde internet kullanım imkanının da bulunduğu bu muhteşem teknede rahatlığı ve konforu yaşayacaksınız. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü teknemizde kano ve windsurf bulunmaktadır.

Eğer sizler de Aegean Clipper ile harika bir tatil yapmak istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 2200 € / Günlük
Temmuz 3000 € / Günlük
Ağustos 3000 € / Günlük
Eylül 2200 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük