Adagio

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 5
Misafir Sayısı 10
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 28 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 2 x KOHLER 28 kW
Ana Motorlar 2 x YANMAR 700 HP 2200
Mürettebat 4
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 1
Triple Kabin
Twin Kabin 2

Adagio

Yat Hakkında:

Adagio motoryat ile tatil yapan herkesin sizlere dilinden düşüremediği bir tatil anısı anlatır. 2012 yılında üretilmiş. 28 metre uzunluğuyla 10 misafiri rahatlıkla ağırlayabilen motorlu yatımız sizlere ve sevdiklerinize müthiş bir tatil fırsatı sunuyor. Türk bayraklı bu şık teknede 5 adet kabin yer alıyor. Kabinler 2 master, 1 double ve 2 twin kabin şeklinde düzenlenmiş. Her türlü konfor ve rahatlığa sahip kabinlerimizde vakit geçirmek sizler için ayrıcalık olacak.

4 kişilik profesyonel ve güler yüzlü mürettebatın hizmet sunduğu Adagio Yatı’nda memnuniyet odaklı bir hizmet alacaksınız. Ultra lüks ve konforlu salonu, teknemiz denizin üzerinde adeta bir kuğu gibi süzülürken sizlere ferah bir yaşam alanı sunacak. Modern ve tam donanımlı yapısıyla salonumuzda sevdiklerinizle birlikte hoş bir vakit geçirebileceksiniz.

Su sporu severler için de çeşitli imkanların bulunduğu yatımızda adeta suya doyacaksınız. Nezih koylarda demirlerken denizin tadını çıkarabileceksiniz.

Adagio motoyat' da yapacağınız tatil başka hiçbir tekneye benzemez. Eğer siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız yatımızı turkyat.net farkı ile kiralayın.
 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 3950 € / Günlük
Haziran 4950 € / Günlük
Temmuz 4950 € / Günlük
Ağustos 4950 € / Günlük
Eylül 4950 € / Günlük
Ekim 3950 € / Günlük