A.CANDAN

Yatımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YAT DETAYLARINA GİT
Genel Özellikler
Kabin Sayısı 8
Misafir Sayısı 16
Üretim / Yenileme Yılı 2012
Uzunluk 35 metre
Bayrak Türk
Klima Sistemi Evet
Jeneratör 22 KVA
Ana Motorlar 500 HP MAN 2007
Mürettebat 5
VIP Oda
Master Kabin 2
Double Kabin 4
Triple Kabin
Twin Kabin 2

A.CANDAN

Yat Hakkında:

Denizlerin haşmetli mavi tur teknesi A.Candan yat 35 metrelik boyu ile konuklarına hoş bir tatil yapma fırsatı sunuyor. Oldukça geniş ve ferah yaşam alanlarıyla konuklarımızın memnuniyetinin amaçlandığı yatımız 2007 yılında hizmete girmiştir.

Toplamda 8 adetlik kabin sayısıyla oldukça kalabalık gruplarınıza hizmet vermeyi amaçlayan A.Candan, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte. 4 kişilik güler yüzlü mürettabatımızın hizmet verdiği yatımızda 6 double, 2 twin kabin bulunmasının yanısıra bir adet de ekstra yatak yer almakta. Denizlerin nazlı kuğusu A.Candan, denizde süzülürken siz de modern mobilyalı, konforlu oturma odalarında rahatça vakit geçirebilirsiniz. Personelimizin harika yemekler sunacağı mutfağı tam donanımlı bir yapıda. Teknemizde sizi yazın sıcağından koruyacak klima sistemi de yer almakta. 

Kano gibi su oyuncaklarının yer aldığı yatımızda çeşitli dalış ve balık tutma malzemeleri yer alıyor. Güneş tenteleri, yatakları ile birlikte güvertede duş alma olanağıyla da sizlere denizin keyfini çıkarma olanağı sunuyor.

Eğer siz de tatilinizi A.Candan gulet ayrıcalığı ile yapmak istiyorsanız yatımızı turkyat.net ayrıcalığı ile kiralayabilirsiniz.


 Hızlı ve Direkt İletişim

Bu yat ile ilgili bilgi almak veya kiralama yapmak için formu doldurunuz. Size hemen geri dönülecektir.

Fiyatlandırma Detayları
Mayıs 1500 € / Günlük
Haziran 2000 € / Günlük
Temmuz 2500 € / Günlük
Ağustos 3000 € / Günlük
Eylül 2000 € / Günlük
Ekim 1500 € / Günlük