Konaklamalı Yat Kiralama - Kiralama Fiyatları - Mavi Tur

Konaklamalı Yat Kiralama - Kiralama Fiyatları - Mavi Tur

Yat Kiralama 11.02.2020 14545 gösterim

Tatillerinizi Egenin eşsiz sularında konaklamalı yat kiralama hizmeti ile yelkenle geçirmek ve her gün yeni çekici bir yeri ziyaret etmek için eşsiz bir fırsatı Türkyat ile yaşayabilirsiniz. Tarihi bir Akdeniz, Ege denizini ya da gizli plajları ve ilham verici doğası olan egzotik bir tatille yaşayabilir ve tüm bunları makul bir konaklamalı yat kiralama fiyatı ile gerçekleştirirsiniz.

Türkyat konaklamalı yat kiralama imkanlarının yanında gulet kiralama imkanlarıyla da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini odaklamaktadır. Yatlarla benzer imkanlara sahip guletlerde her türlü lüks ve konfora erişmeniz mümkündür. Nezih gruplarınızla birlikte vakit geçireceğiniz gulet kiralama ile üst düzey bir güvenliğe sahiptir. Servis imkanlarıyla kiralama hizmetlerimiz daha güzel hale getirmektedir.

Bu arada, eşsiz ve son derece temiz denizde yüzmek ve dalış yapmak ya da sadece güneşlenmek gibi çeşitli mutfak cazibe merkezlerinin tadını konaklamalı yat kiralama seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Konaklamalı yat kiralama seçenekleri ile ayrıca, Ege tatil beldelerinden birinde otel konaklama fiyatlarının sezonda ne kadar yüksek olduğunu görerek, Ege kıyısı boyunca yat kiralama ile karşılaştırılması  sadece yelkenin uygun olduğu değil, daha da uygun olduğu sonucunu gösterecektir.

Tatiliniz de hem dinlemek istiyor hemde aynı zamanda gerçekten büyüleyici yerleri yat kiralama seçeneği ile gezerek ziyaret edip ilginç yerleri keşfetmek mi istiyorsunuz?

Konaklamalı Yat Kiralamanın Avantajları

  • Konaklamalı yat kiralama avantajlarına baktığımızda dört kişilik bir ailenin sezonda bir otelde bir hafta kalma maliyeti ile hemen hemen aynıdır.
  • Konaklamalı yat kiralama seçeneği ile bir yere bağlı kalmadan eşsiz yerlere seyahat edersiniz.
  • İstenilen yerlerde kaptan ile görüşülüp uygunluğuna göre konaklama gerçekleştirebilirsiniz.
  • Özel günlerinizde veya organizasyonlar da sıkça tercih gören konaklamalı yat kiralama hizmeti sizlere sayısız imkan ve avantaja götürmektedir.

Konaklamalı Yat Kiralama Fiyatları

Türkyat sayesin de geçireceğiniz eşsiz tatil avantajını konaklamalı yat kiralama hizmeti seçerek tatilinizi daha eşsiz kılabilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetinde  en önemli özelliği içerisinde yatma imkanını ziyaretçilerine sunmaktadır. Konaklamalı yat kiralama fiyatlarında bulunacak kişi sayısına göre genellikle profesyonel bir kaptanımız sizlere eşlik edecektir. Konaklamalı yat kiralama fiyatları arasın da gerekli görülmesi ve istenilmesi durumunda müşterilerimize hizmet vermek amacıyla deneyimli personel de yatta sizlerle yer bulacaktır.

Konaklamalı yat kiralama hizmetimizin detaylarını öğrenmek ve yapabileceğiniz organizasyonlar hakkında bilgi almak için firmamız Türkyat ile telefon üzerinden irtibata geçebilir gerekli bilgilendirmeleri öğrenebilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama hizmetinde firmamız uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerini memnun etmeye çalışırken sezonluk duruma göre fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. En uygun ve en iyi hizmeti size verebilecek deneyim ve ekibimiz ile sizlere yat kiralama konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Her Bütçeye Uygun Konaklamalı Yatlar

Her bütçeye uygun konaklamalı kiralık yat fiyatları sayesinde en düşük maliyetle keyifli bir tatil geçireceğiniz güzel günler yaşayacaksınız. Ekonomik sınıf konaklamalı yat kiralama fiyatlarını 2020 yılında herkes bu eşsiz rüya tatili gerçekletirebilsin diye 2019 senesi ile aynı şekilde tutuldu ve sabitlendi. Çok özel misafirlerinizi ultra lüks mega yatlarımızda lüksü ve konforu aynı anda yaşatarak ağırlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun konaklamalı yat kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Konaklamalı yat kiralama fiyatları istedğiniz yat modeli ve kiralama süresine göre değişim göstermektedir.