Gulet Kiralama

Gulet Kiralama

Gulet Kiralama 05.02.2020 3838 gösterim

Türkyat, Gulet kiralama hizmetleriyle müşterilerinin memnuniyetini amaçlamaktadır.

Her boyut ve imkana sahip çeşitleriyle sizlere ve dostlarınıza müthiş bir tatil imkanı sunan guletlerimiz lüks ve konforlu yapılarıyla müşterilerimizin gönlünü fethetmektedir. Gulet kiralama ile bütçenize uygun guleti seçerek harika bir tatil deneyimleyebilir, dostlarınızla birlikte ayrıcalıklı bir zaman geçirebilirsiniz. Bünyemizde ekonomik ve lüx gulet yat olarak  her çeşitte gulet  tekne bulunmaktadır.

Ülkemizde üretilen sanat eserlerinden olan gulet tekneler sizlere ve sevdiklerinize efsanevi tatil turu fırsatları sunmaktadır. Ege ve Akdeniz kıyılarına özgü bir tekne biçimi olan guletlerimiz Türkiye’de pek çok usta tarafından özenle üretilmektedir. Gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak sürekli değişim içinde olmasıyla sizlere sürekli olarak konforlu ve lüks tatil olanağı sunmaktadır.

Klasik üretimli guletlerin yanında isteğe bağlı özel üretim guletler de mevcuttur. Geleneksel guletler yığma ağaçtan üretilir, hoş bir görünümü bulunmaktadır. Bodrum Guleti olarak da adlandırılmaktadır. Farklı boyut ve özelliklere sahip guletlerimiz her kesimden insana hitap edebilmektedir. Ekonomik ve konforlu guletlerimizin yanında, lüks tutkunları için üretilmiş, ultra lüks özelliklere sahip guletlerimiz de mevcuttur. Gulet kiralama ile bu seçeneklere sahip olabilir ve tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Gruplarınızın büyüklüğü ne olursa olsun elimizde her kapasiteye uygun yatlarımız yer almaktadır. Bazı yatlarımızda opsiyonel olarak kontenjanı artırmak da mümkün olabilmektedir. Her bütçeye uygun yatlarımızla birlikte sizlere müthiş hizmet verecek olan personelimiz unutamayacağınız tatil yapma fırsatını sizlere sunmaktadır. Bunun da yanında Yat Catering imkanlarıyla da sizlere yiyecek ve içecek sunumunu en kaliteli bir biçimde sunacak hizmetlerimiz de mevcuttur.

Lüks ve konforlu guletlerimiz siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Turkyat.net farkı ile kiralayabileceğiniz guletler sizlere ve sevdiklerinize unutulmayacak tatil ve aktivite imkanları sunmaktadır. Eğer bu ayrıcalıklardan faydalanmak, sevdiklerinize müthiş bir deneyim yaşatmak istiyorsanız Gulet Kiralama Şartlarımızı inceleyebilir, kendinize uygun bir gulet seçebilirsiniz.