Yelkenli Motoryat Kiralama - Kiralık Yelkenli Tekneler - Mavi Tur

Yelkenli Motoryat Kiralama - Kiralık Yelkenli Tekneler - Mavi Tur

Gulet Kiralama 05.02.2020 3333 gösterim

Modernliğin ve klasikliğin bir arada bulunduğu yelkenli motoryatlarımız, sizlere ve sevdiklerinize eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Yelkenli motoryat kiralama olanaklarıyla müşterilerimize her türlü hizmeti sunan Türkyat, yat kiralama seçenekleri ile geçireceğiniz müthiş tur, parti, organizasyon ve gezilerin teminatı olmayı vadetmektedir. 

Yelkenli kiralık motoryatlar ile kiralayacağınız teknede su sporu severler için de yatlarımızda pek çok eğlence araçları mevcuttur. Bazı su oyuncakları opsiyonel olmak üzere içerisinde pek çok su eğlencesi ekipmanı bulunan yatlarımız, sizlere ve sevdiklerinize denizin tadını çıkarma fırsatını sunmaktadır. Yelkenli motoryat kiralama ile elde edeceğiniz yelkenlilerimiz nezih koy ve adalarda demirlerken siz de denizin keyfine varacaksınız. 

Yelkenli motoryat kiralama en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri olup her geçen sene alınan geri dönüşler ve referanslar ile sıkça tercih edilmektedir. Yelkenli motoryat kiralama ile sizde eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yelkenli Motoryat Kiralama İle Mavi Tur

Yelkenli motoryat kiralama ile mavi tur yolculuğunada katılabilir tatilinizi daha fazla eşsiz ve unutulmaz kılabilirsiniz. Mavi tur yelkenli motoryatlarımız ile mükemmel bir tatil seçeneği olmaktadır. Yelkenli motoryat kiralama ile mavi tur programları çok fazla tercih görmesinden dolayı rezervasyonlarınızı erken bir şekilde yaptırmanız önemlidir. Yazın vazgeçilmez olanaklarını sağlayan Türkyat ile doyasıya tatilin fırsatını yaşayabilirsiniz.

Kiralık Yelkenli Tekneler

Kiralık yelkenli tekneler'in kabinlerin de her türlü ihtiyacınız düşünülerek tasarlandığı yelkenli motoryatlarımızda lüksü ve konforu hissedeceksiniz. Pek çok kiralık yelkenli teknemiz kabininde WC’nin yanında klima sistemi de mevcuttur. Kabinlerinin yanında sizlere etkin bir yaşam alanı sunacak olan salonlarımız ferah bir dinlenme alanı imkanı vermektedir. Salonlarımız modern mobilyalı olmakla birlikte tam donanımlıdır. TV, uydu ve müzik sistemlerinin yer aldığı yatımızda sevdiklerinizle birlikte hoş bir vakit geçirebileceksiniz. Yelkenli lüks motoryatlarımız yapılarına bağlı olarak müthiş modern mutfaklara sahiptir. Maharetli aşçılarımız sizlere Türkiye ve Dünya mutfaklarından nefis lezzetler sunacaktır. 

Kiralık yelkenli tekneler ile kiralayacağınız teknede su sporu severler için de yatlarımızda pek çok eğlence araçları mevcuttur. Bazı su oyuncakları opsiyonel olmak üzere içerisinde pek çok su eğlencesi ekipmanı bulunan yatlarımız, sizlere ve sevdiklerinize denizin tadını çıkarma fırsatını sunmaktadır. Yelkenli kiralık motoryatlarımız nezih koy ve adalarda demirlerken siz de denizin keyfine varacaksınız.

Yelkenli Motoryat Kiralama Deneyimi​

Yelkenli kiralık motoryat eşliğinde deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, sizlerin yatımızda elde edeceğiniz keyfi daha da değerli kılacaktır. Profesyonel ve işinin ehli personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunacaktır.

Turkyat farkı ile her kapasitedeki gruplarınıza yönelik olarak elimizde Yelkenli Motoryat bulunmaktadır. Her bütçeye uygun yapısıyla da oldukça uygun imkanlar sunmaktadır. Lüks Yelkenli Motoryatlarımızda geçireceğiniz vakit sizlere ve sevdiklerinize unutulmaz imkanlar sunacaktır. Bunun da yanında Yat Catering hizmetleriyle de sizi ne ikram etsem derdinden kurtaracaktır. Eğer bu lüks ve konforlu yatlarımızda tatil yapmak ya da aktivite düzenlemek isterseniz yat kiralama şartlarımıza göz atabilir, dilediğiniz yatı tercih edebilirsiniz.