Yelkenli Motoryat Kiralama

Yelkenli Motoryat Kiralama

Yat Kiralama 31.07.2016 3094 gösterim

Modernliğin ve klasikliğin bir arada bulunduğu yelkenli motoryatlarımız, sizlere ve sevdiklerinize eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Yelkenli motoryat kiralama olanaklarıyla müşterilerimize her türlü hizmeti sunan Türkyat geçireceğiniz müthiş tur, parti, organizasyon ve gezilerin teminatı olmayı vadetmektedir. 

Kabinlerimizin her türlü ihtiyacınız düşünülerek tasarlandığı yelkenli motoryatlarımızda lüksü ve konforu hissedeceksiniz. Pek çok yatımızın kabininde WC’nin yanında klima sistemi de mevcuttur. Kabinlerinin yanında sizlere etkin bir yaşam alanı sunacak olan salonlarımız ferah bir dinlenme alanı imkanı vermektedir. Salonlarımız modern mobilyalı olmakla birlikte tam donanımlıdır. TV, uydu ve müzik sistemlerinin yer aldığı yatımızda sevdiklerinizle birlikte hoş bir vakit geçirebileceksiniz. Yelkenli motoryatlarımız lüks yapılarına bağlı olarak müthiş modern mutfaklara sahiptir. Maharetli aşçılarımız sizlere Türkiye ve Dünya mutfaklarından nefis lezzetler sunacaktır. 

Su sporu severler için de yatlarımızda pek çok eğlence araçları mevcuttur. Bazı su oyuncakları opsiyonel olmak üzere içerisinde pek çok su eğlencesi ekipmanı bulunan yatlarımız, sizlere ve sevdiklerinize denizin tadını çıkarma fırsatını sunmaktadır. Yelkenlilerimiz nezih koy ve adalarda demirlerken siz de denizin keyfine varacaksınız.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, sizlerin yatımızda elde edeceğiniz keyfi daha da değerli kılacaktır. Profesyonel ve işinin ehli personelimiz sizlere memnuniyet odaklı bir hizmet sunacaktır.

Turkyat.net farkı ile her kapasitedeki gruplarınıza yönelik olarak elimizde Yelkenli Motoryat bulunmaktadır. Her bütçeye uygun yapısıyla da oldukça uygun imkanlar sunmaktadır. Lüks Yelkenli Motoryatlarımızda geçireceğiniz vakit sizlere ve sevdiklerinize unutulmaz imkanlar sunacaktır. Bunun da yanında Yat Catering hizmetleriyle de sizi ne ikram etsem derdinden kurtaracaktır. Eğer bu lüks ve konforlu yatlarımızda tatil yapmak ya da aktivite düzenlemek isterseniz yat kiralama şartlarımıza göz atabilir, dilediğiniz yatı tercih edebilirsiniz.