Katamaran Kiralama - Fiyatları - Katamaran Mavi Tur

Katamaran Kiralama - Fiyatları - Katamaran Mavi Tur

Gulet Kiralama 15.01.2020 3456 gösterim

Türkyat gulet kiralama imkanlarının yanında kataraman kiralama imkanlarıyla da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini odaklamaktadır. Yatlarla benzer imkanlara sahip kataramanlarda her türlü lüks ve konfora erişmeniz mümkündür. Nezih gruplarınızla birlikte vakit geçireceğiniz katamaran kiralama ile üst düzey bir güvenliğe sahiptir. Servis imkanlarıyla turlarınızı daha güzel hale getirmektedir.

Kataraman kiralama hizmeti ile elde edeceğiniz katamaranlar ilginç yapılarıyla birlikte gören herkesin ilgisini çekmektedir. İki teknenin birleşmesinden oluşturulan bu deniz aracı özellikle gezi ve tur amaçlı olarak kullanılmaktadır. Ekonomik yapısıyla pek çok kişinin tercihi olan kataramanlar, ziyaretçilerine lüks ve konforlu bir tur imkanı da vermektedir. Hindistan ve Polinezya kökenli olarak ülkemize de giriş yapmış bu gezi aracı, özellikle ABD’de yoğun bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır.

Katamaran Mavi Tur

Katamaran mavi tur olanaklarının yanında çeşitli düğün, sünnet, parti gibi organizasyonlara ev sahipliği yapan kataramanlarımız, yat catering imkânlarımızla birlikte sizlere konforlu bir seçenek sunuyor. Kabin ve salon yetkinlikleri bakımından yatlardan hiçbir geri kalan yanı olmayan kataramanlar sizlere ferah ve konforlu bir deniz gezisi olanağı imkânı veriyor. Katamaran mavi tur programı yaz dönemlerinde yoğun geçmekte ve ilgi görmektedir. Yabancı misafirlerimizin sıklıkla ilgilendikleri katamaran mavi tur programı eğlenceli ve çoşkulu geçebilmektedir. Eşsiz doğa ve deniz ile birlikte katamaran mavi tur programı denenmesi gerekenler arasındadır.

Katamaran Fiyatları

Denizlerin denge ustası olarak bilinen katamanlar sizlere oldukça güvenli bir gezi imkânı sunuyor. Türkyat, katamaran kiralama farkıyla kiralayabileceğiniz bu deniz taşıtları, üstün personel hizmetiyle de sizleri mutlu etmeyi hedefliyor. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı üstün bir hizmet sunuyor. Sizler dostlarınızla birlikte kataramanınızda vakit geçirirken, personelimiz de sizler için her türlü imkânı sağlıyor. Katamaran fiyatları istediğniz katamarana göre farklılık gösterebilmektedir. Katamaran fiyatları ekonomik ve luks olarak farklılaşabilmesi tüm müşterilerimize hitap etme ve memnun etme isteğindendir.

Eşsiz turlar ve organizasyonlar için kiralayabileceğiniz kataramanlarımız, sizlere ve dostlarınıza oldukça ekonomik bir fırsat sunuyor. Günlük ücreti bakımından teknelere göre daha hesaplı olmakla birlikte, lüks ve konfor bakımından hiçbir surette onlardan geri kalmıyor. Eğer sizler de lüks ve konforlu kataramanlarımızla tura çıkmak, değerli aktivitelerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, turkyat.net ile kataraman kiralama şartlarına göz atarak kiralayabilirsiniz.