Katamaran Kiralama

Katamaran Kiralama

Yat Kiralama 31.07.2016 3196 gösterim

Türkyat gulet kiralama imkanlarının yanında kataraman kiralama imkanlarıyla da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini odaklamaktadır. Yatlarla benzer imkanlara sahip kataramanlarda her türlü lüks ve konfora erişmeniz mümkündür. Nezih gruplarınızla birlikte vakit geçireceğiniz kataramanlarımız üst düzey bir güvenliğe sahiptir. Servis imkanlarıyla turlarınızı daha güzel hale getirmektedir.

Kataramanlar ilginç yapılarıyla birlikte gören herkesin ilgisini çekmektedir. İki teknenin birleşmesinden oluşturulan bu deniz aracı özellikle gezi ve tur amaçlı olarak kullanılmaktadır. Ekonomik yapısıyla pek çok kişinin tercihi olan kataramanlar, ziyaretçilerine lüks ve konforlu bir tur imkanı da vermektedir. Hindistan ve Polinezya kökenli olarak ülkemize de giriş yapmış bu gezi aracı, özellikle ABD’de yoğun bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır.

Tur olanaklarının yanında çeşitli düğün, sünnet, parti gibi organizasyonlara ev sahipliği yapan kataramanlarımız, yat catering imkânlarımızla birlikte sizlere konforlu bir seçenek sunuyor. Kabin ve salon yetkinlikleri bakımından yatlardan hiçbir geri kalan yanı olmayan kataramanlar sizlere ferah ve konforlu bir deniz gezisi olanağı imkânı veriyor.

Denizlerin denge ustası kataramanlar sizlere oldukça güvenli bir gezi imkânı sunuyor. Türkyat farkıyla kiralayabileceğiniz bu deniz taşıtları, üstün personel hizmetiyle de sizleri mutlu etmeyi hedefliyor. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı üstün bir hizmet sunuyor. Sizler dostlarınızla birlikte kataramanınızda vakit geçirirken, personelimiz de sizler için her türlü imkânı sağlıyor. 

Eşsiz turlar ve organizasyonlar için kiralayabileceğiniz kataramanlarımız, sizlere ve dostlarınıza oldukça ekonomik bir fırsat sunuyor. Günlük ücreti bakımından teknelere göre daha hesaplı olmakla birlikte, lüks ve konfor bakımından hiçbir surette onlardan geri kalmıyor. Eğer sizler de lüks ve konforlu kataramanlarımızla tura çıkmak, değerli aktivitelerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, turkyat.net ile kataraman kiralama şartlarına göz atarak kiralayabilirsiniz.