Katamaran Kiralama - Fiyatlar─▒ - Katamaran Mavi Tur

Katamaran Kiralama - Fiyatlar─▒ - Katamaran Mavi Tur

Gulet Kiralama 15.01.2020 5015 g├Âsterim

Türkyat gulet kiralama imkanlar─▒n─▒n yan─▒nda kataraman kiralama imkanlar─▒yla da siz de─čerli mü┼čterilerimizin memnuniyetini odaklamaktad─▒r. Yatlarla benzer imkanlara sahip kataramanlarda her türlü lüks ve konfora eri┼čmeniz mümkündür. Nezih gruplar─▒n─▒zla birlikte vakit geçirece─činiz katamaran kiralama ile üst düzey bir güvenli─če sahiptir. Servis imkanlar─▒yla turlar─▒n─▒z─▒ daha güzel hale getirmektedir.

Kataraman kiralama hizmeti ile elde edece─činiz katamaranlar ilginç yap─▒lar─▒yla birlikte gören herkesin ilgisini çekmektedir. ─░ki teknenin birle┼čmesinden olu┼čturulan bu deniz arac─▒ özellikle gezi ve tur amaçl─▒ olarak kullan─▒lmaktad─▒r. Ekonomik yap─▒s─▒yla pek çok ki┼činin tercihi olan kataramanlar, ziyaretçilerine lüks ve konforlu bir tur imkan─▒ da vermektedir. Hindistan ve Polinezya kökenli olarak ülkemize de giri┼č yapm─▒┼č bu gezi arac─▒, özellikle ABD’de yo─čun bir biçimde kullan─▒lmaya ba┼članm─▒┼čt─▒r.

Katamaran Mavi Tur

Katamaran mavi tur olanaklar─▒n─▒n yan─▒nda çe┼čitli dü─čün, sünnet, parti gibi organizasyonlara ev sahipli─či yapan kataramanlar─▒m─▒z, yat catering imkânlar─▒m─▒zla birlikte sizlere konforlu bir seçenek sunuyor. Kabin ve salon yetkinlikleri bak─▒m─▒ndan yatlardan hiçbir geri kalan yan─▒ olmayan kataramanlar sizlere ferah ve konforlu bir deniz gezisi olana─č─▒ imkân─▒ veriyor. Katamaran mavi tur program─▒ yaz dönemlerinde yo─čun geçmekte ve ilgi görmektedir. Yabanc─▒ misafirlerimizin s─▒kl─▒kla ilgilendikleri katamaran mavi tur program─▒ e─členceli ve ço┼čkulu geçebilmektedir. E┼čsiz do─ča ve deniz ile birlikte katamaran mavi tur program─▒ denenmesi gerekenler aras─▒ndad─▒r.

Katamaran Fiyatlar─▒

Denizlerin denge ustas─▒ olarak bilinen katamanlar sizlere oldukça güvenli bir gezi imkân─▒ sunuyor. Türkyat, katamaran kiralama fark─▒yla kiralayabilece─činiz bu deniz ta┼č─▒tlar─▒, üstün personel hizmetiyle de sizleri mutlu etmeyi hedefliyor. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odakl─▒ üstün bir hizmet sunuyor. Sizler dostlar─▒n─▒zla birlikte kataraman─▒n─▒zda vakit geçirirken, personelimiz de sizler için her türlü imkân─▒ sa─čl─▒yor. Katamaran fiyatlar─▒ istedi─čniz katamarana göre farkl─▒l─▒k gösterebilmektedir. Katamaran fiyatlar─▒ ekonomik ve luks olarak farkl─▒la┼čabilmesi tüm mü┼čterilerimize hitap etme ve memnun etme iste─čindendir.

E┼čsiz turlar ve organizasyonlar için kiralayabilece─činiz kataramanlar─▒m─▒z, sizlere ve dostlar─▒n─▒za oldukça ekonomik bir f─▒rsat sunuyor. Günlük ücreti bak─▒m─▒ndan teknelere göre daha hesapl─▒ olmakla birlikte, lüks ve konfor bak─▒m─▒ndan hiçbir surette onlardan geri kalm─▒yor. E─čer sizler de lüks ve konforlu kataramanlar─▒m─▒zla tura ç─▒kmak, de─čerli aktivitelerinizi gerçekle┼čtirmek istiyorsan─▒z, turkyat.net ile kataraman kiralama ┼čartlar─▒na göz atarak kiralayabilirsiniz.