Kabin Kiralama

Kabin Kiralama

Yat Kiralama 15.02.2016 1112 gösterim

Çeşitli yat kiralama imkanlarının yanında turkyat.net sizlere kabin kiralama imkanları da sunmaktadır. İçinde bulunduğunuz yatın tümünü kiralamak zorunda kalmadan tek bir kabini (ya da daha çok) kiralayabilir, tatilinizi diğer nezih misafirlerimizle birlikte geçirebilirsiniz.

Birbirinden güzel gulet ve lüks yatlarımızda kiralayabileceğiniz kabinler sizlere eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Özenle üretilmiş, kaliteli malzeme kullanılmış yatlarımızda konforu ve lüksü bir arada yaşayacaksınız. Pek çok çeşitte kabin kiralama olanaklarıyla her bütçeye ve ihtiyaca uygun tatil fırsatlarımız bulunmaktadır. 

Kabin kiralamanın en büyük avantajlarından bir tanesi de yeni insanlarla tanışma fırsatı bulmanızdır. Sizin gibi kabin kiralayan diğer müşterilerimizle bir araya gelerek birlikte eğlenebilir, güzel ve sıcak bir tatil geçirebilirsiniz. Bunun da yanında yiyecek ve içecek tedariki konusunda asla düşünmenize gerek kalmaz. Tüm yiyecek ve içecek servisi yat personelimiz tarafından özenle yapılmaktadır. 

Kiraladığınız kabinlerle birlikte eşsiz turlara katılabilir, tercih ettiğiniz limanlarda konaklayabilirsiniz. Fethiye, Marmaris ve Bodrum çıkışlı yatlarımız sizlere eşsiz mavi tur olanakları sunacaktır. Deneyimli ve profesyonel mürettebatımız sizlere memnuniyet odaklı eşsiz bir servis vermektedir. Uzman kaptanlarımız denizlerde sizi güven içinde nefis koy ve adalara taşırken siz de nezih ve ferah ortamlarımızda dilediğinizce vakit geçirebileceksiniz.

Grup oluşturma şartı bulunmayan kabin kiralama imkânı, sizlere dilerseniz tek başına bile tatil yapma imkânı sunmaktadır. Bu esnek yapısıyla birlikte pek çok müşterimiz bu yolla tatil yapma fırsatını değerlendirmektedir. Çeşitli rota alternatifleriyle de sizleri Güney Ege ve Akdeniz’in müthiş denizlerinde tura çıkaracak olan kabinlerimiz, size, eşinize veya arkadaşlarınıza eşsiz bir tatil deneyimlemeyi vadetmektedir.

Turkyat.net farkı ile her bütçeye hitap eden kabin kiralama hizmetlerimizden siz de faydalanabilir, eşsiz rotalarımızla tatilinizi güzel hale getirebilirsiniz.