Avcılık ve Yatcılık

Avcılık ve Yatcılık

Gulet Kiralama 15.02.2016 1418 gösterim

Avcılık ve yatçılık birbirinden iki farklı konu gibi görünse de aslında bir arada yapılması mümkün olan konulardır. Eşsiz denizlerde yatımızla çıkacağınız turlarda av yapma imkânı bulabilirsiniz. Avcılık için özel düzenlenen turlarda avcılık yapabilir, bunun yanında enfes bir gezi fırsatı yakalayabilirsiniz..

Dünyada sadece Türkiye’de yapma fırsatı bulabileceğiniz av turları sizlere çok ilginç deneyimler sunacak. Akdeniz sahillerine düzenlenecek olan turlarda vahşi yaşamı hissedecek, daha önce hiç av yapılmamış bölgelerde av yapma fırsatı duyabileceksiniz. Hayatları boyunca hiç silah sesi duymamış domuzları avlama fırsatı bulabileceğiniz kıyılarda bol miktarda domuz bulunmaktadır.

Ege ve Akdeniz’in müthiş sularında çıkacağınız turlar sizlere ilginç deneyimler sunacak. Sıcak kanlı kaptanlarımız ve mürettebatımızın harika hizmet sunacağı yatımızda memnuniyeti deneyimleceksiniz. Avcılık ve yatçılık konusuna yabancı olan müşterilerimiz hiç üzülmesin. Yatımızda bu konular ile ilgili uzman bir rehber bulunmaktadır. Rehberimiz sizlere bölge hakkında bilgi verecek, avlarınızı nerede bulabileceğinizle ilgili sizleri yönlendirecektir. Çeşitli av organizasyonlarının düzenleneceği yatımızda av severler eğlencenin dibine vuracaktır. 

Avcılık ve yatçılık için özel olarak düzenlediğimiz turlardaki rotalar direkt olarak avlanma imkanının bulunduğu sahillere yönelik olarak yapılmaktadır. Kanunlara uygun olarak gerçekleştirilen avcılık aktivitesi, avcılığın serbest olduğu sezonlar içerisinde yapılmaktadır. Bu turlarda keşfedeceğiniz nezih sahil ve koylar sizleri en az avcılık fırsatı kadar etkileyecektir. Müthiş manzaralara sahip bölgelerde gerçekleştireceğiniz avlar size unutulmayacak deneyimler kazandıracaktır.

Avcılık ve yatçılık için kendinize uygun standart veya lüks bir yat seçebilir, av arkadaşlarınızla birlikte tura çıkabilirsiniz. Mürettebatımızın sizlere eşsiz bir hizmet sunacağı yatlarımızda konforlu ve lüks bir zaman geçirebilirsiniz. Eğer sizler de bu ayrıcalıklı av gezilerinden faydalanıp aynı zamanda lüks bir tatil yapmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.