Balık Tutma Turları

Balık Tutma Turları

Gulet Kiralama 15.02.2016 1645 gösterim

Balık tutma turları amatör ve profesyonel balıkçılara harika bir avlanma imkanı sunuyor. Bol balıklı açık denizlere yol alarak avlanıyoruz. Aynı zamanda harika denizleri sizlerle birlikte keşfediyoruz. Balık tutma oldukça zevkli bir uğraş. Hele ki amacınıza ulaştığınızda sizden mutlu kimse olamaz. Balık turlarımıza katılanlara stresten uzaklaşıp harika bir güç geçireceklerinin garantisini veriyoruz.

Sabah erken saatlerde grubumuzun toplanmasıyla birlikte güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Ardından balıkçılığa uygun yatlarımızdan birine atlayıp denizlere açılıyoruz. Balıkların bol bulunduğu yerlerde demirleyerek balık tutma işlemine başlıyoruz. Bol balıklı sularda eliniz boş dönmeniz imkansız. Ne kadar amatör olursanız olun bu iş kesinlikle sizleri eğlendirecek. 

Avcılık süresince inanılmaz güzel balıkları tutma şansınız var. Orkinos, Torik, Mercan, Kolyoz, Lagos, Barracuda, İskarmoz gibi lezzetli balıkları avlayabilir, onları dilediğiniz gibi evinize götürebilirsiniz. Hele yüksek 40 kilograma yakın ağırlıklarıyla Sarıkuyruk, Orfoz ve Akya gibi balıkları yakalamanız halinde sevinçten kendinizden geçeceksiniz.

Kendi ekipmanlarınızı getirebileceğiniz gibi, bizdeki balık tutma ekipmanlarını da kullanabilirsiniz. Evden kendiniz ekipman getirmek zorunda değilsiniz, ancak şanslı oltanız yanınızda bulunsun istiyorsanız bunu anlayışla karşılıyoruz. Avlandığınız süre boyunca teknemizin imkanlarından yararlanabilir, yiyecek ve içecek hizmeti alabilirsiniz. 

Genel olacak balık avlarken sırtı çekme (trolling) ve dikey seğirtme (jigging) yöntemlerini kullanıyoruz. Eğer bu yöntemleri bilmiyorsanız personelimiz sizlere memnuniyetle anlatacaktır.

Sabahın çok erken saatlerinde çıktığımız yolculuk daha ortalık sakinken balık tutma imkanını sizlere sunuyor. Balık tutma turlarına dilerseniz yakınlarınız da katılabilir. Eğer isterlerse yanınızda sizi izleyebilecekleri gibi, dilerlerse de onları bir sahile bırakabiliriz. Böylece güneşin ve denizin tadını çıkarabileceklerdir.

Turkyat.net uygun balık tutma turları ile size harika fırsatlar sunuyor. Katılım için lütfen detayları inceleyerek bizimle iletişime geçin.