Golf ve Yat Turu

Golf ve Yat Turu

Yat Kiralama 15.02.2016 1049 gösterim

Türkyat olarak seçkin müşterilerimize golf ve yat turu imkânlarını sunmaktayız. Lüks severlerin iki vazgeçilmenizi bir araya getirerek sizlere harika bir tur fırsatı veriyoruz. 

Son derece lüks ve konforlu yatlarımızla birlikte sunduğumuz turlar sizlere ve sevdiklerinize harika bir zaman geçirme olanağı sağlıyor. Yelkenli veya motorlu yatlarımız sizlerin rahatı ve konforu için dizayn edilmiş. Bakımları özenle yapılmış yatlarımız sizin her türlü güvenliğinizi sağlamakta. Gelişen ve değişen tatil ihtiyaçlarına bağlı olarak yenilenen yatlarımız sizin lüksünüzü sağlama konusunda her türlü eylemi yerine getiriyor.

İnternet kullanma imkanının bulunduğu yatlarımız klimalı bir yapıdadır. Sizleri yazın bunaltıcı sıcağından koruyup rahat bir tur geçirmenizi sağlayacaktır. Geniş ve ferah odaları ultra lüks bir yapıdadır. Siz oynayacağınız golf sahasına giderken, TV ve müzik sisteminin bulunduğu harika salonlarımızda vakit geçirebilir, dilerseniz de eğlence alanlarında dinlenebilirsiniz. Aşçılarımızın sizlere harika lezzetler sunacağı mutfaklarımız tam donanımlı bir yapıya sahip. Sizin her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

Golf tutkunlarının katıldığı seçkin turlarımızda suyla eğlenmek isteyenler için de çeşitli su eğlencesi aracımız mevcut durumda. Ultra lüks yatlarımız nezih sularda demirlerken siz de dilerseniz sevdiklerinizle birlikte denizin tadını çıkarabilirsiniz

Golf ve yat turu dahilinde golf oynayabileceğiniz enfes golf alanlarına doğru yolculuk ederken teknemizdeki aktivitelerle birlikte eğlenebilir, sevdiklerinizle birlikte müthiş bir zaman geçirebilirsiniz. 

Turkyat.net her kesimden insana sunduğu yat turları sayesinde müşterilerinin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Siz saygı değer golf severlerimiz turlarımıza dahil olarak seçkin golf kulüplerine doğru yol alabilir, ultra lüks yatlarımızda dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Akdeniz ve Güney Ege’nin turkuaz mavisi suları sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır. Eğer siz de Golf ve Yat Turu aktivitelerimize katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.