Balayı Yat Turları

Balayı Yat Turları

Gulet Kiralama 15.02.2016 3345 gösterim

Zorlu ve meşakkatli evlilik sürecinizin ardından evli çiftlerimizi rahat ettirecek harika balayı yat turları düzenliyoruz. Çiftlerimizin evlilik sürecinin gerginliklerini alacak, güzel bir geleceğe başlangıç yapacakları anları özel kılarak daha da değerli bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Balayı Yat Turları çiftlerimize sakin ve kafa dinlendirici olan özel bir tatil fırsatı sunuyor. Otellerde balayı yapmaktan çok daha lüks ve özel olan bu deneyim harika yatlarımızla birlikte sizler için daha lüks ve konforlu bir hale geliyor. Her şeyin size özel olarak dizayn edileceği yatımızda geçireceğiniz balayı, evliliğinizin unutulmaz anlarından bir tanesini oluşturacak.

Balayı için özel olarak dizayn edilmiş yatlarımızı kiraladığınızda sizleri unutulmayacak mavi turlara çıkarıyoruz. Size özel hizmetlerimiz henüz siz yata gelmeden başlamaktadır. Eğer dilerseniz sizi havalimanından alıp özenle yatımıza getiriyoruz. Yatımıza gelmenizle birlikte 7-8 gece sürecek balayı süreciniz başlamış oluyor. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz yalnızca size özel olarak eşsiz bir hizmet sunuyor. 

Dileğinize göre Güney Ege ve Akdeniz’in harika limanlarından başlayabileceğiniz turumuz, eşsiz koy ve adaları ziyaret etmemizle devam ediyor. Her gece ayrı bir koyda demirleyecek olan teknemiz, sizlere eşi benzeri görülmemiş güzellikleri göstermeyi vadediyor. 

Yatlarımızda her türlü yiyecek ve normal içecek fiyatlara dahildir. Siz sadece canınızın çektiğini personelimize söyleyin yeter. Eğer dilerseniz ek kabinlerimize arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Yatı zaten kiraladığınız için bu durum ücrete yansımayacaktır. 

Turumuz en az bir hafta sürmekle birlikte turumuz sonlandığında sizleri yine VIP araçlarımızla havalimanına bırakarak uğurluyoruz. Çiftlerimizin mutlulukları için elimizden geleni yapıyor, her türlü lüks hizmette bulunuyoruz. Eğer sizler de bu ayrıcalıklı balayı yat turu aktivitesinden yararlanmak istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilir, harika bir tatil yapabilirsiniz.