Motoryat Kiralama

Motoryat Kiralama

Yat Kiralama 15.02.2016 2009 gösterim

Yapıları gereği suratli bir hareket hızına sahip olan motoryatlar sizlere hızlı bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Motoryat kiralama olanağı sayesinde beğendiğiniz bir motoryatı kiralayabilir, onunla harika yolculuklara çıkabilirsiniz.

Gultlere göre daha konforlu ve lüks bir yapıya sahip motoryatlarımız harika bir tatil deneyimlemek isteyen müşterilerimize yönelik üretilmişlerdir. Genelde personeli ile birlikte kiralanan yatlarımız sizlere üstün bir hizmette bulunmaktadır. Genel olarak üst kriterlere sahip yatlarımızla çıkacağınız mavi yolculuk turları sizlere unutulmaz deneyimler kazandıracaktır. 

Yatlarımızın hepsinde kabinler özenle dizayn edilmiştir. Kabinin türü ne olursa olsun belli bir kaliteyi her müşterimize sunmaktadır. Neredeyse tüm motoryat modellerimizde bulunan klima sistemi sizlere ferah bir ortam yaşatmaktadır. Lüks ve konforlu dizayn edilmiş salonları sizlere ve sevdiklerinize enfes bir yaşam alanı sunar. Tam donanımlı ve modern mobilyalı yapılarıyla içinde vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Pek çok yat modelinin salonunda eğlence alanı bulunmaktadır. Bu alanlarda sevdiklerinizle birlikte eğlenebilecek, çeşitli oyunlar oynayabileceksiniz. Yatlarımızın mutfağı tam donanımlı olmakla birlikte modern bir yapıdadır. Sizlere harika lezzetler sunacak olan aşçılarımız mutfağın tüm olanaklarını sizin ayağınıza sermektedir. 

Çeşitli su oyuncakları sayesinde su sporu severlerin de gönlünü fethedecek olan yatlarımız size denizin tadını çıkarma fırsatını sunacak. Motoryatlarımız çeşitli koy ve adalarda demirlerken sizler de sevdiklerinizle birlikte eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız.

Her boy ve kapasiteye sahip yatlarımızla birlikte sizlere en uygun kiralama şartlarını sunmaktayız. Siz sadece size uygun olan motoryatı seçin, biz de sizin için geri kalan tüm işlemleri yapalım. Deneyimli personelimizle birlikte sunacağımız yiyecek hizmeti sayesinde kafanıza hiçbir ayrıntıyı takmak zorunda kalmayacaksınız. Motoryat kiralama şartlarını inceleyerek şartlarımızı görebilir, kiralamak istediğiniz yatı bize bildirerek dilediğiniz yatı turkyat.net farkı ile kiralayabilirsiniz.