Bisikletli Yat Turu

Bisikletli Yat Turu

Yat Kiralama 15.02.2016 942 gösterim

Bisikletli Yat Turu sayesinde bisiklet tutkunu müşterilerimize harika bir tur imkanı sunuyoruz. Önceden belirlenmiş bisiklet turu alanlarına yolculuk eden teknelerimiz eşsiz güzellikteki doğa alanlarında sizlere bisiklet turu yapma imkanı vermektedir.

Bisiklet sürmenin de ötesinde, sizlere eşsiz denizlerde yolculuk yapma imkanı da sunacak turlarımız size ve sevdiklerinize inanılmaz bir yolculuk deneyimi kazandıracak. Bu turu seçen müşterilerimiz tam ekipmanlı yapıdaki kendilerini bekleyen bisikletleri seçebilir, onlarla diledikleri gibi bir tur yapabilirler. Eğer müşterilerimiz dilerlerse kendi bisikletlerini de yanlarında getirebilirler. 

Çıkacağımız turlarda balta değmemiş ormanların içerisinde yolculuk yapabilir, yaban hayatını yakından gözlemleyebilirsiniz. Hiçbir tehlikenin olmadığı, doğası ve manzarası inanılmaz güzel yerlerde yapacağınız bisiklet yolculukları sizlere unutulmayacak anılar kazandıracak. 

Yatımızda bisikletleriniz için her türlü ekipman bulunmaktadır. İşinin ehli personelimiz sizlere rehberlik ederek her türlü sorununuzu çözüme ulaştıracak, sizlere rahat bir bisiklet turu yapma imkanını sunacaklardır. 

Çeşitli tur organizasyonlarıyla müşterilerinin kalbini kazanan Türkyat, bisiklet tutkunlarına da inanılmaz bir organizasyonla ev sahipliği yapmaktan mutluluk duymaktadır. Sizlere her türlü ihtiyacınızı sağlayarak güvenli bir tur imkanı veren firmamız, memnuniyetiniz için her şeyi önceden dizayn etmiştir. 

Profesyonel bisiklet rehberlerinin sizlere eşlik edeceği turlarımızda kaybolma tehlikesi yaşamayacaksınız. Zaten grup olarak hareket edilecek turlarımızda tekerinizin patlaması gibi sorunlar sizi üzmeyecek. Ekibimiz tarafından size gerekli materyaller anında sağlanacaktır. Sizin tek yapmanız gereken tur şartlarını okuyup, kendinize uygun bir tur seçmektir. Bu harika bisiklet turundan faydalanmak için turkyat.net ile iletişime geçin.

Hem karadan, hem de denizden inanılmaz yerleri keşfedeceğiniz bisiklet turlarımız sizlere inanılmaz bir deneyim kazandıracaktır. Personelimiz sizlerin güzel bir vakit geçirmesi için ellerinden geleni yaparak bisiklet turlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.