Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları

Yat Kiralama 15.02.2016 2170 gösterim

Mavi Yolculuk Turları ülkemizin mavisine ve yeşiline yönelik olarak düzenlenmiş, inanılmaz yerler keşfetmenizi sağlayarak turlarımızdır. Güney Ege ve Akdeniz’deki limanlardan başlayan turlarımız, harika koy ve adaların keşfedilmesiyle devam eder. 

Özellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi limanların mavi tur yolculuğu için oldukça uygun olduğu ülkemizde çok sayıda nezih koy ve ada bulunmaktadır. Turlarımız kapsamında oldukça çok sayıda koy ve adayı ziyaret ederek müşterilerimizin bu harika güzellikleri görmelerini sağlamaktayız.

Lüks ve konforlu yatlarımız mavi yolculuklarınızı daha özel kılmakla birlikte sizlere inanılmaz rahat bir tatil deneyimi edinmenizi sağlayacaktır. Mavi turlar kapsamında hareket ettiğimiz bölgeler önceden özenle belirlenmiş olmakla birlikte diğer pek çok teknenin rotalarında bulunan bölgelerdir. Sizler teknemize geldiğinizde hoş geldin kokteyli eşliğinde gideceğimiz rotalar konusunda bilgilendirilecek, turumuz boyunca yapacağımız aktiviteler konusunda fikir edinebileceksiniz.

Dünyada sadece Türkiye’de bulunan turkuaz mavisi sular tatilinizi daha özel bir hale getirecek. Maviyle yeşil arasında bir renk olan turkuaz adeta doğayla denizin özeti şeklinde. İnanılmaz görüntülere sahip koylarda demirlerken koyları ziyaret etme fırsatı bulacak, dilerseniz de eşsiz plajlarda sevdiklerinizle birlikte harika zamanlar geçirebileceksiniz.

Yatlarımızın sahip olduğu imkanlar doğrultusunda rotalarımız arasında yolculuk yaparken de asla sıkılmayacaksınız. Özenle dizayn edilmiş konforlu salonları size ve sevdiklerinize ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Yatlarımız denizlerde bir kuğu gibi süzülürken siz de yatımızda konforlu bir zaman geçirebileceksiniz.

Türkyat müşterilerine Güney Ege ve Akdeniz’den başlayacak eşsiz mavi tur imkanları sunuyor. Bu turlar kapsamında ziyaret edeceğiniz adalar, sahiller, koylar ve nice eşsiz güzellikler sizleri bekliyor. Sitemizden mavi tur çeşitlerini inceleyebileceğiniz gibi ayrıntıları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz turu turkyat.net bildirerek hayalini kurduğunuz eşsiz mavi tur yolculuğuna başlayabilirsiniz.