Mavi Yolculuk Turları 2020 - Ucuz Mavi Tur Fiyatları

Mavi Yolculuk Turları 2020 - Ucuz Mavi Tur Fiyatları

Gulet Kiralama 16.01.2020 9339 gösterim

Mavi Yolculuk Turları ülkemizin mavisine ve yeşiline yönelik olarak düzenlenmiş, inanılmaz yerler keşfetmenizi sağlayarak turlarımızdır. Güney Ege ve Akdeniz’deki limanlardan başlayan turlarımız, harika koy ve adaların keşfedilmesiyle devam eder. Bu eşsiz güzellikteki ve değerdeki mavi yolculuk turları herkesin tatmak ve yaşamak istediği değerli bir tatildir.

Mavi Tur

Özellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi limanların mavi tur yolculuğu için oldukça uygun olduğu ülkemizde çok sayıda nezih koy ve ada bulunmaktadır. Mavi tur kapsamında oldukça çok sayıda koy ve adayı ziyaret ederek müşterilerimizin bu harika güzellikleri görmelerini sağlamaktayız.

Lüks ve konforlu yatlarımız ile mavi yolculuk turları kapsamında daha özel kılmakla birlikte sizlere inanılmaz rahat bir tatil deneyimi edinmenizi sağlayacaktır. Mavi yolculuk turları kapsamında hareket ettiğimiz bölgeler önceden özenle belirlenmiş olmakla birlikte diğer pek çok teknenin rotalarında bulunan bölgelerdir. Sizler mavi yolculuk turları için teknemize geldiğinizde hoş geldin kokteyli eşliğinde gideceğimiz mavi tur rotaları konusunda bilgilendirilecek ve mavi yolculuk turları boyunca yapacağımız aktiviteler konusunda fikir edinebileceksiniz. Eşsiz bir deneyime sahip olacağınız bu özel mavi tur programında sevdikleriniz ile birlikte doyasıya bir tail yaşayabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Turları İle Eşsiz Bir Deneyim 

Dünyada sadece Türkiye’de bulunan turkuaz mavisi sular tatilinizi daha özel ve keyifli bir hale getirecek. Maviyle yeşil arasında bir renk olan turkuaz adeta doğayla denizin özeti şeklindedir. İnanılmaz görüntülere sahip koylarda demirlerken koyları ziyaret etme fırsatı bulacak, dilerseniz de eşsiz plajlarda sevdiklerinizle birlikte harika zamanlar geçirebileceksiniz. Mavi yolculuk turları yabancı ve yerli misafirlerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir. Tatilin en değerli programlarından biri olan mavi yolculuk turları her geçen yıl daha fazla rehavet görmektedir. Uygun ve ekonomik fiyatlarla sizlerde mavi tur programlarına dahil olabilirsiniz. 

Yatlarımızın sahip olduğu imkanlar doğrultusunda rotalarımız arasında yolculuk yaparken de asla sıkılmayacaksınız. Özenle dizayn edilmiş konforlu salonları size ve sevdiklerinize ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Mavi yolculuk turları kapsamında yatlarımız denizlerde bir kuğu gibi süzülürken siz de yatımızda konforlu bir zaman geçirebileceksiniz.

Mavi Tur Fiyatları

Mavi tur fiyatları dönemsel olarak değişiklik sağlayabilmektedir. Mavi tur programlarında eşsiz doğa ve deniz ile birlikte hayal gibi bir tatil sizleri beklemektedir. Mavi tur fiyatları bir çok firmaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Mavi yolculuk turlarında 10 yılı aşkın şekilde hizmet veren firmamız bu konuda sizlere en ekonomik fiyatları sunabilmektedir. Mavi tur fiyatları olarak firmamız sizlere avantajlı teklifleri sunarak eşsiz tatili yaşamanıza imkan sağlamkatadır.

Türkyat müşterilerine Güney Ege ve Akdeniz’den başlayacak eşsiz mavi tur imkanları sunuyor. Mavi yolculuk turları kapsamında ziyaret edeceğiniz adalar, sahiller, koylar ve nice eşsiz güzellikler sizleri bekliyor. Sitemizden mavi tur rotaları çeşitlerini inceleyebileceğiniz gibi ayrıntıları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz turu turkyat.net bildirerek hayalini kurduğunuz eşsiz mavi tur yolculuğuna başlayabilirsiniz.