Yunanistan Yat Turları, Mavi Tur 12 Yunan Adaları 2020 | Türkyat.net

Yunanistan Yat Turları, Mavi Tur 12 Yunan Adaları 2020 | Türkyat.net

Gulet Kiralama 05.02.2020 4824 gösterim

Yunanistan yat turları mavi yolculukların vaz geçilmezlerinden bir tanesi haline geliyor.

Son yıllarda Türkiye’den Yunanistan’a hareket eden pek çok turist, öncelikli olarak Yunan Adalarını tercih etmekteler.  Yunan Adaları pek çok ayrıcalığı ziyaretçilerine sunuyor. İnanılmaz koylarının yanı sıra sahip oldukları temiz ve düzenli plajlarla da ziyaretçilerinin gönlünü fethediyor. İnanılmaz temiz denizi suda eğlenmek isteyenlere hoş olanaklar sunuyor. Çeşitli su sporları aktiviteleriyle de ziyaretçilerinin inanılmaz derecede eğlenmesini garanti ediyor.

Mavi Tur Yunan Adaları

Türkyat senelerdir verdiği bu hizmette pek çok referansı ile yat kiralama ve yat turlarında öncü firma rolündedir. 2020 yılının ile aylarından itibaren aldığı rezervasyonlar ile yaz dönemine hızlı bir giriş yapmaktadır. Bir yıl öncesinden katılan katılımcıların tekrar katılmak istediği bu eşsiz mavi tur yunan adaları hizmetleri her geçen sene daha çok katılımcı ile gerçekleşmektedir. Mavi tur yunan adaları yolculuğu eşsiz koylara yapılan geziler ile unutulmaz bir geziyi kapsamaktadır. Yunan adaları pek çok turistin uğrak yeri haline gelmesi ve ekonomik bir tatil seçeneği olarak görülmesi her geçen senede artış ve rehaber göstermektedir.

Yunan adaları oldukça ekonomik yapılarıyla Türk ziyaretçilerin akınına uğruyor. Yunan Adaları’nda uygun fiyata yemek yiyebilir, tavernalarında eğlenebilir ya da hiçbir yerde bulunmayan eşyalar satan hediyelik dükkanlarından dostlarınız için hediyeler alabilirsiniz. Yunan Adaları son yıllarla birlikte turizm fenomeni olma yolunda ilerliyor.

Yunanistan 12 Adalar Turu

Yunanistan 12 adalar turundaki  12 adalar, Batnos (Patnos), Rodos (Rhodes) , Kerupe (Karpatos , İstanköy (Kos), Kaşot (Kasos), İstanbali Stampalea, Hereke (Kalkiya), Sömbeki (Simos), Leryos (Leros), Kilimli (Kalimnos), İncirliada (Nisiros), Tilos (Tilostos) adalarından oluşmaktadır. Yunanistan 12 adalar turunda en ünlü olanlar Rodos ve Kos'tur! Türkiye’den de sık sık yaz tatili için tercih edilen Kos ve Rodos Adaları, doğal güzellikleriyle ve tarihiyle yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakmaktadır.  Yunanistan 12 adalar turu tatil severleri her yıl büyülemekte ve bir diğer yıldan tekrar bu turlara katılım çok yüksek tercih görmektedir.

Yunan Adaları’na yapacağınız yolculuklarda denizin eşsiz maviliğine tanık olacak, konforlu yatlarımızda harika vakitler geçirebileceksiniz. İşinde uzman deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı harika bir hizmet sunacak. Yatımız sizlere her türlü yiyecek ve içeceği sağlayacaktır. Geniş ve ferah salonlarında dilediğinizce vakit geçirebileceğiniz gibi dilerseniz barında yumuşak veya sert içkiler içebilirsiniz. 

Yunan Adaları Mavi Tur Rotaları

Yunan adaları mavi tur rotaları çok renkli geçmekte ve birbirinden farklı rotalar eşliğinde gerçekleşmektedir. Çeşitli koyları ve eşsiz doğasıyla misafirlerine ev sahipliği yapan yunan adaları mavi tur rotaları en çok tercih edilen ve rehavet gören hizmetlerimiz arasında yer bulmaktadır. Yunan adaları mavi tur rotalarıburadan görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Yunan Adaları Yelkenli Turları

Yunanistan adaları yelkenli turları tertemiz mavi sularıyla su sporu severlerin gönlünü fethediyor. Yunan adaları yelkenli turları her sene bir diğer seneye oranla daha fazla tercih edilerek rehavet görmektedir. Bunu açık sebeplerinden biri eşsiz ve büyüleyici doğası ve ekonomik olmsasından geçmektedir. Dilerseniz sahillerinde su sporu yapabileceğiniz gibi eğer dilerseniz yatımız denizde demirlerken yatımızda yer alan su eğlencesi araçlarıyla da suyun tadını çıkarabilirsiniz.

Yunan adaları yelkenli turları sahip olduğu pek çok güzellik yanında sahip oldukları antik çağ eserleriyle de dünyadaki pek çok turistin ilgisini çekmektedir. Gerek antik gerekse de tektonik yapısı nedeniyle çok ilginç oluşumlara sahiptir.

Eğer siz de son yılların en çok tercih edilen turlarından olan Yunanistan Tekne Turları’ndan faydalanmak, eşsiz adalara doğru lüks teknelerimizle birlikte yolculuk etmek istiyorsanız turkyat.net ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Etiket: yunan adaları mavi tur rotaları, yunan adaları tekne turu,  yunan adaları yelkenli turları, mavi tur yunan adaları vizesiz, yunanistan 12 adalar turugüney yunan adaları turu