Türkiye Yat Turları

Türkiye Yat Turları

Gulet Kiralama 15.01.2020 3150 gösterim

Yerli müşterilerimizle birlikte pek çok yabancı turistin ilgisini çeken Türkiye yat turları sizlere harika bir tatil deneyimlemeyi vadediyor. Türk karasuları dahilinde yapılan turlarda pek çok koy, sahil ve ada ziyaret ediliyor.

Masmavi denizi, yemyeşil doğasıyla birlikte gören herkesin kalbini fetheden Güney Ege ve Akdeniz kıyıları sizlere enfes tur gezileri vadediyor. Marmaris, Bodrum, Datça, Dalyan, Gökova, Fethiye derken Türkiye’nin tüm cennet köşeleri bu tatillerle birlikte ayağınıza geliyor. Gerek yatımızdan izleyebileceğiniz, gerekse de gidip görebileceğiniz inanılmaz manzaralara sahip koylarıyla ziyaretçilerimizin gönlünü şenlendiriyor.

Tam donanımlı genç yatlarımız sizlere her türlü konforu ve lüksü sunuyor. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere memnuniyet odaklı eşsiz bir hizmet sunuyor. Her ayrıntısı önceden düşünülerek tasarlanmış kabinleri sizlerin rahatlığını garanti ediyor. Yatlarımızın ferah salonunda sevdiklerinizle vakit geçirebilir, dilerseniz de eğlence alanlarında eğlenebilirsiniz. 

Müthiş koylarda demirleyecek olan teknelermiz sizlere suya doyma fırsatı sunmaktadır. Tertemiz kıyılara sahip Türk kıyıları sizlere harika su eğlenceleri deneyimlemeyi vadediyor. Yatımızın durumuna göre var olan su eğlencesi araçlarıyla birlikte denizlerimizde suyla eğlenebilir, sevdiklerinizle birlikte müthiş zaman geçirebilirsiniz.

Romantiklik tutkunları için de çok uygun sahillerin buluntuğu Türkiye yat turları’nda sevdiğinizle birlikte harika yemek yiyip, sahil ateşleri arasında muhteşem gün batımına karşı vakit geçirebileceksiniz. Tertemiz kıyılarda dilediğinizce yüzebilir, dilerseniz sahillerde güneşleyebilirsiniz.

Türkiye yat turları yıllardan beridir herkesin tercih ettiği turlar arasındadır. Pek çok yabancı turistin de katıldığı turlarda yeni insanlarla tanışabilir, sıcak dostluklar edinebilirsiniz. Gerek lüks, gerekse de standart yatlarımızla katılacağınız turlarımız hepinize ortak bir tatil keyfi deneyimi vadetmektedir. Eğer siz de Türkiye yat turları’na katılmak istiyorsanız tatil rotalarımızı inceleyerek turkyat.net ile iletişime geçerek müthiş olanaklardan faydalanabilirsiniz.