Yat Kiralama Rotaları Arasından Seçiminizi Yapın

Rota detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Rotadan Resimler


Rota Detayları

Yat Kiralama Rotaları Arasından Seçiminizi Yapın

Türkiye’de yat kiralama rotaları oldukça çeşitlidir. Özellikle de Ege denizi kıyalarında farklı şehirlerde ve bölgelerde yat kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Ege denizinin bol koy ve adalı yapısı sayesinde burası mavi yolculuk için ideal bir bölge halini almıştır. Mavi yolculuk yapabilmek için de pek çok kişi yat kiralama hizmetlerine başvurmaktadır.

Yat kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken istediğiniz rotayı belirlemektir. Daha sonra benzersiz ve sakin denizin tadını çıkarabilirsiniz. Farklı koylara demirleyerek denize girebilir ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye’de Hangi Bölgelerde Yat Kiralanır

Yat kiralama rotaları özellikle Ege bölgesinde yoğunlaşmıştır. Bodrum ve Marmaris bölgeleri yat kiralama açısından lider konumdadır. Ek olarak Fethiye bölgesinde de yat kiralama işlemi yapmak mümkündür.

Bodrum ve Marmaris’in doğası mavi tura oldukça elverişli olduğu için pek çok insan bu iki bölgede yat kiralamayı tercih etmektedir. Akdeniz ise nadiren de olsa tercih edilmektedir. Mavi yolculuk yapılabilmesi için yatların demirleyebileceği sakin koylara ihtiyaç vardır. Bu şekilde gece denizin hırçın dalgalarından korunma olanağı sağlanmış olur.

Ege bölgesi doğal koy bakımından oldukça zengindir. Yüksek doğal koy sayısı bu bölgeyi yat kiralama rotaları arasına yerleştirmiştir.

Ege Bölgesinin Tadını Çıkarın

Yat kiralama rotaları arasında yer alan Ege Bölgesini seçtikten sonra tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz yatı özelliklerine ve boyutuna göre seçebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz.

Yatı kendinize uygun olan tarihlerde kiraladıktan sonra mavi yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Yat kiralamak aslında oldukça kolay bir iştir. Ek olarak genel düşünceye zıt bir şekilde yat kiralamak normal bir tatil yapmakla aynı maliyete de sahiptir. Hatta eğer erken bir tarihte kiralama işlemi yapılırsa normal bir tatile göre de fiyat açısından daha avantajlı olmaktadır.

Yat kiralayarak mavi yolculuk yapmak benzersiz bir tatil deneyimi sunacaktır. Geleneksel otel tatili yerine heyecan ve aynı zamanda sakinlik arayanlar yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilirler. Yat ile seyahat hem heyecan hem de sakinlik gibi iki uç duygunun aynı anda yaşanmasını sağlayacaktır. Turkyat


Bu rota ile ilgili daha fazla bilgi için

Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Bilgi Almak İstediğiniz Konu *
Güvenlik Sorusu * 3 (+) 2 = ?


Bu kategorideki diğer rotalar


Mavi Yolculuk Marmaris Çevresinde Yapılır

Mavi Yolculuk Yunanistan Sınırlarında Yapılır

Marmaris Yat Kiralama Hizmetlerinden Faydalanın

Mavi Yolculuk Fethiye Koylarında Yapılır