Mavi Yolculuk için Özel Yat Kiralama

Rota detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Rotadan Resimler


Rota Detayları

Özel yat kiralama mavi yolculuğun popüler bir tatil türü haline gelmesiyle son zamanlarda oldukça gözde seçeneklerden biri haline gelmiştir. Yat kiralama, oldukça konforlu ve rahat bir süreçtir. Kiralama işlemi aynı zamanda pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Farklı bir tatil arayanlar için kiralama yaparak yat gezisi planlamak oldukça avantajlıdır. Yat kiralarken tamamen kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özel yat kiralama hizmetleri kapsamında, belirttiğiniz sürede istediğiniz özelliklere sahip yatları seçebilirsiniz.

Mavi Yolculuk için Yatınızı Seçin

Mavi yolculuk hazırlığına olan kişiler özel yat kiralama seçeneklerine göz atmalıdırlar. Bu şekilde kiralanacak olan yatların boyutu, kaç kişilik olduğu, motor özellikleri ve diğer ek özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirler. Aynı zamanda kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce yatların özelliklerini ve fiyatlarını da karşılaştırmak avantajlı olacaktır.

Mavi yolculuk son zamanlarda popüler olduğu için yaz aylarında yat kiralama hizmetlerine olan talep giderek artmaktadır. Mavi yolculuğa çıkmak isteyenler hızlı bir şekilde hareket ederek yaz aylarına bırakmadan istedikleri yatları seçebilirler.

Gulet yat kiralama aşamasında hangi limandan hareket edileceğinin belirlenmesi önemlidir. Ek olarak rotanın da belirlenmesi yatın rotaya göre hazırlanması açısından önemlidir. Kiralanan yatlarla Türkiye’deki koylarda tatil yapılabileceği gibi Yunan Adalarına da geçilebilmektedir.

Özel yat kiralama tatil açısından özgürlük tanımaktadır. Kaptan ve mürettebat ile de kiralanabilen yatlar, konforlu bir tatil geçirmeniz için gerekli tüm detaylara sahiptir. Mürettebat ile yat kiraladığınız zaman yemek ve yat temizliği gibi işleri çalışanlar gerçekleştirmektedir.

Yat kiralayarak mavi yolculuğa çıkmak aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Sizin tek yapmanız gereken yatınızı seçmek, rotanızı belirlemek ve tarihlerinizi ayarlamaktır. Daha sonra arkanıza yaslanarak eşsiz denizin ve sıcak güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Genel kanının aksine yat kiralamak herkesin yapabileceği bir iştir. Her bütçeye uygun yat seçenekleri ile siz de kendinize uygun bir yat bulabilirsiniz. Ultra lüks yatlardan normal aile yatlarına kadar pek çok seçenekte kiralama işlemi yapılmaktadır. Yaz aylarında tatili mavi yolculukla değerlendirmek için yat kiralamaktan daha iyi bir seçenek yoktur. 


Bu rota ile ilgili daha fazla bilgi için

Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Bilgi Almak İstediğiniz Konu *
Güvenlik Sorusu * 3 (+) 2 = ?


Bu kategorideki diğer rotalar


Marmaris Yat Kiralama Hizmetlerinden Faydalanın

Mavi Yolculuk Bodrum Kıyılarında Keyiflidir

Mavi Yolculuk Yunanistan Sınırlarında Yapılır

Mavi Yolculuk Fethiye Koylarında Yapılır