Mavi Yolculuk Fethiye Koylarında Yapılır

Rota detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Rotadan Resimler


Rota Detayları

Mavi yolculuk son zamanlarda birçok tatil sever arasında popülerlik kazanan seyahat türleri arasında yer almaktadır. Özellikle mavi yolculuk Fethiye koylarında yapıldığında verdiği keyif onlarca kat daha fazla olmaktadır. Fethiye, Babadağı ve Ölüdeniz ile hem yüksekliği hem de benzersiz bir doğa şeklini içerisinde bulunduran ender coğrafyalardan biridir.

Mavi yolculuk farklı deneyimlerin bir arada sunulduğu bir tatil seçeneğidir. Huzur arayanlar için denizin dinlendirici etkisi devreye girmektedir. Aynı zamanda ailenizle ve arkadaşlarınızla bir yatı paylaştığınızda eğlence de tatilin ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir. Bu nedenle mavi yolculuk hem eğlencenin hem de karmaşadan uzaklaşmanın tüm yönlerini sunmaktadır

Fethiye’nin Eşsiz Doğasının Tadını Çıkarın

Fethiye farklı coğrafi özellikleri olan Türkiye’nin en benzersiz tatil beldelerinden biridir. Mavi yolculuk Fethiye kıyılarında ve koylarında yapıldığında daha da keyifli bir hale gelmektedir. Bu bölge hem yamaç paraşütü gibi heyecanı ve adrenalini sunmaktadır hem de Ölüdeniz gibi eşsiz bir doğa harikasını gözler önüne sermektedir.

Fethiye’de denizle buluşan çam ağaçları ve diğer yöresel bitkiler, mavi yolculuk sırasında oksijen ihtiyacınızı da karşılayacaktır.  Türkiye’nin oksijen depolarından biri olan Fethiye bölgesi, şehir hayatının getirdiği yorgunluğu atmanıza yardımcı olacaktır. Mavi yolculuk Fethiye koylarında benzersiz bir deneyime dönüşmektedir.

Fethiye’yi Denizden Keşfedin

Mavi yolculuk Fethiye kıyılarında farklı yat türlerinin kiralanması şeklinde gerçekleşebilir. Kendi teknesine sahip olan kişiler ise sadece Fethiye’ye gelerek mavi yolculuklarına başlayabilirler. Yat kiralama seçenekleri, sadece mavi yolculuk tatili yapmak isteyen kişiler için oldukça iyi bir fırsattır. Bu şekilde her sene farklı bir yerden kiralama işlemi gerçekleştirilerek farklı koylar ve bölgeler kolaylıkla keşfedilebilir.

Fethiye’nin kendisine has doğası her yaştan ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. Bu bölge yetişkinler kadar çocuklara da hitap etmektedir. Ilık ve berrak suları sayesinde Fethiye ve çevresinde yüzmek oldukça keyifli bir aktivitedir. Aynı zamanda bölgedeki tarihi ve kültürel alanları da ziyaret etmek mavi yolculuğa farklı anlam katacaktır. Fethiye ve çevresi farklı zevkleri olan kişilerin beklenti ve isteklerini karşılayabilecek kültüre ve doğaya sahiptir. Mavi yolculuk turları

 


Bu rota ile ilgili daha fazla bilgi için

Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Bilgi Almak İstediğiniz Konu *
Güvenlik Sorusu * 3 (+) 2 = ?


Bu kategorideki diğer rotalar


Yat Kiralama Rotaları Arasından Seçiminizi Yapın

Marmaris Gulet Kiralama ile Denizleri Keşfedin

Mavi Yolculuk Marmaris Çevresinde Yapılır

Marmaris Yat Kiralama Hizmetlerinden Faydalanın