Huzurlu Bir Tatil için Mavi Yolculuk

Rota detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Rotadan Resimler


Rota Detayları

Huzurlu Bir Tatil için Mavi Yolculuk

Mavi yolculuk size denizlerde özgürce hareket edebileceğiniz, huzurlu ve konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Kendinize ait veya kiralanmış bir yat veya guletle gerçekleştirilen bu gezi, pek çok insanın favorisi arasında yer almaktadır. Denizde tatil yapmanın en büyük avantajı sadece dakikalar içerisinde güneşin ve denizin tadını çıkarabilmektedir. Otelde yapacağınız bir tatil ile karşılaştırıldığında mavi yolculuğun sunduğu pek çok avantaj vardır.

Oteller, kalan kişilerin sadece tek bir noktadan denize girmesine olanak tanımaktadır. Fakat mavi yolculukta istediğiniz farklı koylardan denize girebilirsiniz. Mavi yolculuk aynı zamanda denizlerde özgürce dolaşma olanağı da sunar. Bu şekilde bir günü başka bir koyda geçirirken ertesi gün bambaşka bir yere gidebilirsiniz. Hatta sabah bir koyda denize girip akşam yemeğini de başka bir koyda yiyebilirsiniz.

Denizdeki Özgürlüğü Keşfedin

Mavi yolculuk size denizlerde özgürlük sunacaktır. Deniz ve karanın birleştiği muhteşem manzaraların tadını çıkarabilir ve bu manzaralara karşı yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Denizde yapılan seyahatler her geçen yıl popülerliğini biraz daha arttırmaktadır. İnsanların tatilden bekledikleri değiştikçe geleneksel tatiller yerine sıra dışı olanlara yönelmektedirler. Mavi yolcukta yapılan tatiller de geleneksel olmaktan oldukça uzaktır.

Türkiye’nin Ege kıyılarında sıklıkla bu tatil türü yapılmaktadır. Akdeniz kıyıları denizde tatil yapmak için pek uyun değildir. Mavi yolculuğun en keyifli yanı koyları ziyaret etmek olduğundan dolayı Ege kıyılarının girintili ve çıkıntılı yapısı bu tatil için ideal bir coğrafya sunmaktadır.

Marmaris ve Bodrum gibi bölgeler Ege bölgesindeki mavi yolculuk tatilinin en fazla yapıldığı yerlerdir. Yaz döneminde Marmaris ve Bodrum limanından yüzlerde yat ve gulet hareket etmektedir. Tatilin rotaları da farklılık göstermektedir. Türkiye’nin koylarında tatil yapılabileceği gibi isteyen kişiler Yunan adalarına doğru da yelken açabilirler. Her bir mavi deniz yolculuğu farklı bir deneyim sunmaktadır. Bu nedenle de bu seyahat türü oldukça dinamiktir. Bir sene Bodrum’daki koyları ziyaret edebilir ve bir sonraki sene Marmaris’i rotanıza ekleyebilirsiniz. Çeşitlilik içerdiğinden dolayı pek çok insan yat ve guletle tatil yapmayı tercih etmektedir.


Bu rota ile ilgili daha fazla bilgi için

Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Bilgi Almak İstediğiniz Konu *
Güvenlik Sorusu * 3 (+) 2 = ?


Bu kategorideki diğer rotalar


Mavi Yolculuk Fethiye Koylarında Yapılır

Yat Kiralama Rotaları Arasından Seçiminizi Yapın

Mavi Yolculuk için Özel Yat Kiralama

Marmaris Yat Kiralama Hizmetlerinden Faydalanın