Hakkımızda

TürkYat işletmemiz hakkında genel bilgiler

Geniş yat filomuzla unutulmaz bir mavi tur keyfini müşterilerine sunan Türk Yat her bütçeye uygun yat kiralama hizmetleriyle unutulmaz anlar yaşamanıza öncülük etmektedir. Her biri birbirinden farklı ve guletlerimiz, motorlu yelkenli yatlarımız, motorlu yelkenli yatlar ve katamaranla dilediğiniz bir tatili dilediğiniz yerde keyifle yaşamanızı sağlıyoruz. Ailenizle, sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla geçireceğiniz unutulmaz bir yat turu için sınırsız seçeneklerle konforunuzu ön plana çıkaran Türk Yat ayrıcalıklı hizmetleriyle de kendinizi özel hissedeceğiniz anları yaşamanızı sağlayacak.

İster hafta içi ister hafta sonu tam teşekküllü mürettebatı ile keyifli ve eğlenceli bir yat turu Türk Yatta. Yunan adalarından Antalya ve Marmaris koylarına, Göçek ve Bozburun’dan Bodrum koylarına kadar keşfini sürdüreceğiniz ve sınırsız eğlencenin tadına varabileceğiniz tatilinizde personellerimiz tarafından göreceğiniz ilgi ve alaka sizlere yeniden bir tatil keyfi yaşamanın özlemini duymanızı sağlayacak. 5 yıldızlı otel konforunda evinizdeki rahatlığı aratmayacak yatlarımız özel dekorasyonu ile büyüleyici bir atmosferde güzel zamanlar geçirmenizi sağlayacak.

Firmamız olarak hayatın tüm stresinde kurtulacağınız eşsiz bir yat turunun vaadini sizlere sunuyoruz. Uzun yıllar kiralama hizmetleriyle pek çok müşterinin tatil ve özel günler için uğrak yeri haline gelen firmamız istikrarlı çalışmalarında öncelikle konforunuzu ve tatiliniz boyunca rahatlığınızı düşünmektedir. Özel fiyatları ile yararlanabileceğiniz kiralama hizmetlerimizde düşük sezon ve yüksek sezonda fiyatlarımızda farklılıklı gözeteceksiniz. Sürpriz indirimli fiyatları da bulabileceğiniz yatlarımız mevcut olmakla birlikte her yatımız farklı misafir ağırlama kapasitesine sahiptir.

Güvenle ve her türlü yasal yollarla kiralayabileceğiniz geniş yat filomuzda alanında uzman personellerimiz tatilinizin bitiminde memnun olarak ayrılmanızı sağlayacak. Yılların deneyimiyle binlerce müşterinin mutlu ve huzurlu olarak sonlandırdığı yat turunda memnun müşterilerimiz çalışma sistemimizin garantisidir diyoruz. Muhteşem bir organizasyon eşliğinde unutulmaz bir yat turu için sizler de Türk Yat farkına şahit olabilirsiniz.